ساخت کاردستی یونیکورن (اسب تک شاخ) با ایده های بامزه

0

یونیکورن یا اسب شاخ دار شخصیت کارتونی بامزه و دوست داشتنی است که طرفداران زیادی در بین کودکان و نوجوانان دارد، از این رو شاهد تصاویر این شخصیت فانتزی بر روی وسایل مختلف هستیم. عروسک ها و انواع کاردستی یونیکورن نیز این روزها ب شدت مورد توجه قرار گرفته اند و شاهد مدل های متنوع آنها هستیم.

اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که به شخصیت بامزه یونیکورن علاقه مندید و تمایل دارید وسایلی با طرح یا عکس یونیکورن داشته باشید پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید و با ایده هایی برای ساخت کاردستی یونیکورن با ساده ترین وسایل آشنا شوید و به این شکل کاردستی های فانتزی و زیبایی برای خود یا دیگران بسازید.

یونیکورن بامزه و دوست داشتنی

۱۵ مدل کاردستی یونیکورن فانتزی و جالب

برای ساخت انواع کاردستی متحرک یا ثابت و یا مدل های مختلف عروسک یونیکورن ابتدا باید در ذهن خود تصویر سازی کنید و یا عکسی از اسب شاخ دار داشته باشید و سپس با وسایل موجود تصویر مورد نظر را به واقعیت نزدیک نمایید. در ادامه عکس هایی از انواع کاردستی های زیبا و خلاقانه به شکل یونیکورن را مشاهده می نمایید که با کاغذ، مقوا، پارچه، نمد، فوم و دیگر وسایل در دسترس و ساده ساخته شده اند و هر یک می توانند الگویی برای شما دوستان هنرمند در جهت ساخت کاردستی های متنوع و جذاب باشند. توجه داشته باشید که از این کاردستی های زیبا می توانید به عنوان تم تولد و یا تزیینات جشن تولد برای کودکان نیز استفاده نمایید.

کاردستی یونیکورن

ساخت یونیکورن با مقوا

کاردستی های فانتزی

کاردستی دخترانه جدید

ساخت یونیکورن با کاغذ

آموزش ساخت یونیکورن

آموزش ساخت کاردستی

کاردستی با کاغذ و کاموا

آموزش ساخت کاردستی جدید

تم تولد یونیکورن دست ساز

کاردستی اسب شاخ دار بامزه

ساخت اسب شاخ دار با کاغذ رنگی

ساخت کلاه تولد یونیکورن

ساخت کاردستی اسب شاخ دار

این کاردستی های فانتزی و زیبا برای رده های سنی مختلف طراحی و ساخته شده اند که همین امر انتخاب را برای شما راحت تر کرده است. البته می توانید با کمی خلاقیت و ابتکار این مدل ها را با یکدیگر ترکیب نمایید یا با تغییراتی در هر یک از این کاردستی های جالب و متنوع، کاردستی دلخواه خود را بسازید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید