ایده های جذاب برای تزیین سفره هفت سین با ظروف مسی متفاوت و خاص

0

از جمله کارهای زیبا و لذت بخشی که با فرا رسیدن عید نوروز افراد به تدارک و تهیه آن می پردازند سفره هفت سین می باشد که هر کسی بنا به سلیقه ای که دارد به طراحی و دیزاین مدل منحصر به فردی از آن پرداخته و اجزای هفت سین را به زیبایی در کنار هم چیده و در کنار خانواده منتظر لحظه تحویل سال می شود. در همین راستا سعی داریم در این مطلب به جهت الگوبرداری و مشاهده شما عزیزان ایده های بی نظیری از انواع تزیین هفت سین با ظروف مسی را به نمایش بگذاریم.

چیدمان سفره هفت سین با ظروف مسی

از سنت ها و آیین های دیرینه ایرانیان که هر ساله برگزار شده و تاکنون به یادگار مانده است چیدن یک سفره هفت سین در زمان آغاز سال جدید است که هر جزء این هفت سین به عنوان یک نشانه و نماد خاص در سفره قرار گرفته می شود. برای دیزاین هفت سین ایده های مختلفی وجود دارد که طراحی هفت سین با ظروف مسی یکی از این موارد می باشد.

انواع تزیین خلاقانه هفت سین با طرح مس

بانوان هنرمند و خوش سلیقه برای چیدن اجزا هفت سین امکان دارد بنا به سلیقه ای که دارند از تم ها و سبک های مختلفی برای دیزاین آن استفاده نمایند که از جمله آن ها می توان به سبک مدرن یا سنتی اشاره کرد که هر کدام زیبایی و جلوه خاص خود را دارد و می توان از عناصر مختلفی در طراحی و اجرای آن استفاده نمود.

به طور کلی امکان دارد از ظروف و وسایل مختلفی در این زمینه بکار گرفته شود، از جمله گزینه ها و ظروفی که برای طراحی و قرار دادن اجزای این سفره بکار گرفته می شود ظروف مسی بوده که با توجه به ظاهر جذابی که دارند و تنوع مدل های آن دیزاین بسیار زیبایی را می توان با بهره مندی از آن ها فراهم ساخت و اجزا هفت سین و سبزه عید و حتی آینه و شمعدان را از ظروف  مسی انتخاب نمود.

انواع دیزاین زیبا و جذاب هفت سین با طرح مس

با توجه به علاقه مندی و تمایل افراد امکان دارد اجزای هفت سین بر روی یک میز یا یک سفره قرار گرفته شوند. چیدن سفره و میز هفت سین با طرح مس قطعا ایده و سبک بسیار جذاب و خاصی می باشد که انتخاب آن برای دیزاین هفت سین با توجه به قدیمی بودن و خاطره انگیز بودن آن جلوه و ظاهری منحصر به فرد و شیک به اجزای هفت سین خواهد داد.

تصاویری جذاب از انواع دیزاین شیک هفت سین

در صورتی که شما از آن دسته افرادی هستید که به سفره هفت سین سنتی علاقه مند هستید می توانید اجزای هفت سین را در داخل این ظروف درخشان و زیبا در کنار آینه و شمعدان بر روی یک پارچه ترمه زیبا بچینید و هفت سین جذابی را برای سال نو تدارک ببینید. در ادامه به منظور الهام گرفتن شما عزیزان و راهنمایی در انتخاب یک مدل زیبا سبک های خاصی از هفت سین را به نمایش گذاشته ایم.

انواع تزیین خلاقانه هفت سین با طرح مس سبک های جدید دیزاین هفت سین با مس انواع تزیین خلاقانه هفت سین با طرح مس  انواع دیزاین شیک هفت سین با ظروف مسی انواع دیزاین هفت سین با تم سنتی  سبک های جذاب تزیین هفت سین با تم سنتی انواع دیزاین شیک هفت سین با تم سنتی مدل های شیک تزیین هفت سین با تم سنتی انواع طراحی هفت سین با ظروف مسی سبک های شیک دیزاین هفت سین با تم سنتی مدل های جالب تزیین هفت سین با طرح مس انواع دیزاین سنتی هفت سین انواع تزیین جذاب هفت سین با طرح مس مدل های شیک تزیین هفت سین با طرح مس انواع تزیین شیک هفت سین با ظروف مسی انواع تزیین جدید سفره هفت سین با طرح مس مدل های زیبا تزیین هفت سین با طرح مس انواع دیزاین شیک هفت سین با طرح مس سبک های جالب تزیین هفت سین با وسایل مسی مدل های جالب دیزاین هفت سین با تم مس مدل های جذاب هفت سین با ظروف مسی انواع دیزاین هفت سین با طرح مس انواع تزیینات شیک هفت سین با مس ایده های جالب طراحی هفت سین با مس مدل های خلاقانه دیزاین هفت سین با طرح مس سبک های خلافانه تزیین هفت سین با مس مدل های مختلف هفت سین با ظروف مسی

مجموعه تصاویری که مشاهده نمودید مدل هایی جذاب از انواع سفره هفت سین با ظروف مسی بود که امیدواریم مورد توجه و پسندتان قرار گرفته باشد و نهایت لذت را از آن ها برده باشید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید