خلاقیت با سنگ رودخانه ای با جدیدترین و جالب ترین ایده ها

0

خلاقیت با سنگ و ساخت کاردستی با سنگ های رودخانه ایی و انواع سنگ ریزه می تواند به شما برای داشتن دکوری ها و وسایل تزیینی جدید و خاص کمک کند. همانگونه که می دانید برای ساخت هر نوع کاردستی یا دکوری ایده های متفاوتی وجود دارد. ما در این مطلب مجموعه ایی از بهترین و متنوع ترین ایده ها در این زمینه را گردآوری نموده ایم که در ادامه ارائه خواهیم داد. از این ایده های جالب دیدن نمایید زیرا مطمئنا برخی از آنها مورد توجه شما دوستان خلاق و هنرمند نیز قرار خواهد گرفت.

روش های خلاقانه برای استفاده از وسایل ساده و در دسترس و تبدیل آنها به وسایل کاربردی و جدید یکی از پرطرفدارترین ایده ها محسوب می گردد. خلاقیت با چوب، خلاقیت با کاغذ و مقوا، خلاقیت با نمد، خلاقیت با سنگ و… از جمله رایج ترین و متنوع ترین خلاقیت ها محسوب می گردند که به شدت مورد توجه قرار گرفته اند.

۲۰ ایده جالب برای خلاقیت با سنگ

ما در این مطلب قصد داریم ایده های جدید و ساده برای خلاقیت با سنگ را ارائه دهیم، شما با استفاده از این ایده ها می توانید انواع کاردستی با سنگ را بسازید و همچنین صاحب تابلوهای تزیینی و دکوری های فانتزی و جالب با سنگ شوید. بدین منظور تعدادی سنگ ساده رودخانه ایی جمع آوری نموده و آنها را به دلخواه رنگ آمیزی نموده و روی سطحی مثل چوب یا مقوا بچسبانید و از این طریق صاحب کاردستی بامزه ایی شوید. جالب است بدانید در بین انواع خلاقیت با وسایل ساده و معمولی، سنگ و چوب پرطرفدارترین مواد اولیه برای ساخت کاردستی های جدید هستند.

ساخت کاردستی با تکه سنگساخت جاکلیدی با سنگ

خلاقیت با سنگتابلو گل با سنگ های ساده

کاردستی کودکان با سنگخلاقیت با چوب و سنگ

کاردستی کودکانه با سنگکاردستی با سنگ

ساخت تابلو تزیینی با سنگخلاقیت جالب با سنگ

کاردستی کودکان با سنگساخت کاردستی با چوب و سنگ

نقاشی پرنده روی سنگکاردستی خلاقانه با سنگ رودخانه ای

خلاقیت با تکه های سنگساخت جاکلیدی فانتزی با چوب و سنگ

ساخت گل با سنگخلاقیت زیبا و جالب با سنگ

خلاقیت با سنگ و چوبساخت دکوری زیبا با چوب و سنگ

یادگیری نقاشی روی سنگ و چگونگی رنگ آمیزی سنگ ها نقش مثبتی در زیبایی کاردستی های سنگی دارد. بدین منظور از رنگ روغن یا رنگ اکرولیک استفاده نموده و طرح دلخواه را روی سنگ ها بکشید. نمونه های زیر می توانند برای انجام اینگونه نقاشی ها راهنمای مناسبی برای شما عزیزان باشند.

نقاشی روی سنگنقاشی ساده روی سنگ

کاردستی زیبا با سنگرنگ آمیزی سنگ های رودخانه

نقاشی های جذاب با سنگنقاشی زیبا روی سنگ

خلاقیت با سنگخلاقیت دیدنی با سنگ

کاردستی دیدنی با سنگنقاشی های زیبا روی سنگ

نقاشی روی سنگ های رودخانه ایرنگ آمیزی سنگ با ایده جدید و جالب

ساخت تابلو با سنگ های سادهکاردستی فانتزی با سنگ

مدل کاردستی با سنگ تزیینینقاشی کودکانه روی سنگ

کاردستی های خلاقانه با سنگخلاقیت دیدنی با سنگ

کاردستی کودکان با سنگایده خلاقانه و جدید با سنگ

همانطور که مشاهده نمودید ایده های متنوع و جالبی در زمینه استفاده از سنگ های ساده و ساخت دکوری و وسایل جدید با آنها وجود دارد که به دلخواه می توانید هر یک را انتخاب و اجرا نمایید. البته حال که با این ایده ها آشنا شدید مطمئنا جرقه هایی برای شروع یک کار جدید با طرح و مدلی متفاوت در ذهن شما زده شده است، همان جرقه و ایده را دنبال کنید و شاهد خلق وسایل جدید و خاص باشید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید