جدیدترین و زیباترین مدل های کیک عروسی

0

تو مراسم جشن عروسی اتنخاب کیک عروسی اهمیت خیلی زیادی داره و خیلی وقتها این انتخاب به خاطر تنوع زیاد کمی سخت میشه. امروز تصمیم دارم پیشنهادهایی بهتون بدم تا  انتخاب کیک عروسی براتون راحت شه و از جشن تون بی نهایت لذت ببرین.

ایده هایی جالب و متفاوت برای تزئین کیک عروسی:

تو همه جای دنیا انواع و اقسام کیک های عروسی وجود داره و هر عروس و دومادی ممکنه یه نوع کیک عروسی انتخاب کنن. تو ایران تو اغلب جشن ها از کیک های مختلف استفاده میشه، اما انتخاب کیک عروسی اهمیت بیشتری داره خصوصا واسه عروس خانمها. یکی از معیارهای خیلی مهم برای انتخاب کیک عروسی توجه به رنگ کیک و ست بودن اون با دکور و فضای اطرافه.

کیک عروسی

یه وقتایی عروس خانم ترجیح میده رنگ کیک عروسی با رنگ فضا متضاد باشه تا بیشتر خودشو نشون بده.

کیک عروسی

کیک عروسی

کیک عروسی

البته هستن عروس خانمهایی که دوست دارن رنگ کیک عروسی شون مطابق و همرنگ  با لباس و سفره عقدشون باشه.

کیک عروسی

کیک عروسی

یکی دیگه از مواردی که میشه برای انتخاب کیک عروسی بهش اهمیت داد ست بودن دسته گل عروس خانم با گلهاییه که به عنوان تزئین روی کیک کار میشه. این کار همخوانی قشنگی به فضا میده.

کیک عروسی

کیک عروسی

در تزئین جدیدترین نوع کیک عروسی از رنگ طلایی و وسایل تزئینی طلایی استفاده میشه که زیبایی خاصی به کیک و همینطور دکور سفره عقد میده و اغلب اونو میپسندن.

کیک عروسی

کیک عروسی

کیک عروسی

رنگ صورتی و تزئین کیک با رنگ صورتی و بنفش مورد پسنده همه خانمهاس. میتونین زمینه کیک رو سفید در نظر بگیرین و روی اونو با گلهای صورتی و بنفش تزئین کنین که نمای قشنگی به کیک شما میده.

کیک عروسی

کیک عروسی

اینم یه مدل کیک عروسی خاص و متفاوت که به شکل طاووس تزئین شده و مطمئنا همه اونو میپسندن و جلوه خاصی به مجلس شما میده.

کیک عروسی

امیدوارم از این مدل های کیک عروسی خوشتون اومده باشه و انتخاب خوبی داشته باشین.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید