ساخت کاردستی با مقوا رنگی و کاغذ برای کودکان با طرح های متنوع و جذاب

2

مقوا و کاغذ های رنگی متنوع یکی از رایج ترین مواد اولیه و وسایل در دسترس است که به راحتی نیز می توان با آنها کاردستی های زیبایی ساخت. از این رو درست کردن کاردستی با مقوا رنگی  و کاغذ های بی استفاده طرفداران زیاد خصوصا بین کودکان دارد. حل اگر شما قصد دارید نحوه ساختن این نوع کاردستی ها را به بچه ها آموزش دهید یا می خواهید برای کودکان کاردستی های جذابی بسازید پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید و با جذاب ترین ایده ها و روش ها برای ساخت کاردستی های خلاقانه آشنا شوید.

مدل های کاردستی با مقوا رنگی برای بچه ها

ساختن کاردستی برای بچه ها نیازمند کمی خلاقیت و ابتکار است اما جالب است بدانید گاهی اوقات می توان با ساده ترین وسایل و مواد اولیه بهترین و زیباترین کاردستی ها را ساخت. از میان کاردستی هایی که می توان با کاغذ و مقوا رنگی درست کرد می توان به گل های مقوایی رنگارنگ، فرفره های کاغذی، بادبادک کاغذی، چترهای مقوایی رنگی، کاردستی حیوانات و… اشاره نمود که هر یک جذابیت خاصی برای کودکان در سنین مختلف دارند. هر یک از این کاردستی ها را می توان نوعی کاردستی با مواد بازیافتی یا دور ریختنی دانست که با کمترین هزینه ساخته شده اند.

کاردستی جدید با کاغذآموزش ساخت کاردستیکاردستی با مقوا

عکس های زیر نمونه هایی از انواع کاردستی حیوانات با کاغذ و مقواهای رنگی را نشان می دهد که مطمئنا کودکان از ساخت آنها استقبال می نمایند و شما نیز می توانید با ایده گرفتن از آنها کاردستی های جالبی در این زمینه بسازید.

کاردستی با مقوا رنگیکاردستی زنبور با مقوا

کاردستی حیوانات با مقواکاردستی حیوانات برای کودکان

ساخت کاردستی با مقواکاردستی قورباغه با مقوا

کاردستی کودکانه زیباساخت کاردستی خرگوش مقوایی

ساخت کاردستی مقواییکاردستی کودکانه فانتزی با کاغذ

کاردستی های جدیدکاردستی موش مقوایی زیبا

کاردستی پروانه با مقواپروانه های مقوایی رنگی

کاردستی برای کودکانکاردستی طاووس مقوایی

برای ساختن این نوع کاردستی های کودکانه علاوه بر مقوا و کاغذ رنگی باید از انواع چسب، ماژیک و وسایل تزیینی استفاده نمایید و کاردستی را به بهترین شکل تکمیل کنید. تصاویری که در ادامه مشاهده می فرمایید می توانند الگوهای خوبی برای شما عزیزان در جهت ساخت کاردستی باشند.

ساخت گل های مقواییساخت گل های مقوایی تزیینی

کاردستی با کاغذ رنگیساخت سبد کاغذی زیبا

  کاردستی با کاغذ رنگیخلاقیت تزیین کادو با مقوا

کاردستی با مقوا برای کودکانکاردستی کفش با مقوا

ساخت کاردستی برای کودکانکاردستی خلاقانه جدید و زیبا

کاردستی با کاغذ رنگیکاردستی با کاغذ و مقوا کاردستی با مقوا رنگیمدل کاردستی خلاقانه با مقوا

کاردستی برای بچه هاخلاقیت با کاغذ رنگی برای کودکان

ساخت کاردستی خلاقانه زیباکاردستی بستنی با کاغذ

کاردستی با مقوا رنگیساخت کاردستی خلاقانه با مقوا

حال که با کاردستی های جذاب و دوست داشتنی مقوایی آشنا شدید، پیشنهاد می کنیم از دیگر مدل ها و آموزش های مرتبط ارائه شده مجله هنر در خانه در بخش کاردستی دیدن نمایید و نهایت استفاده را برای ساخت کاردستی های جدید و جالب ببرید.

اشتراک گذاری

۲ دیدگاه

یک نظر دهید