با این روش های باحال و شیک طالبی را تزیین کنید

0

طالبی و خربزه از جمله میوه های تابستانی بسیار خوشمزه هستند که بازار داغی در این فصل دارند، این میوه ها اغلب به صورت برش خورده برای پذیرایی از مهمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. البته به دلیل فرم ظاهری که دارند برای میوه آرایی های مجالس نیز از این میوه ها استفاده می شود. از این رو اغلب افراد هنرمند و باسلیقه سعی می کنند با استفاده از بهترین ایده ها به تزیین طالبی بپردازند.

تزیین طالبی و خربزه با جدیدترین و زیباترین روش ها

اغلب ما بارها به تزیین میوه های تابستانی مختلف پرداخته ایم و سعی کرده ایم در این زمینه از همه سلیقه و خلاقیت خود استفاده نماییم. همانطور که گفتیم قصد داریم در این مطلب از مجله آموزشی هنر در خانه به معرفی بهترین و شیک ترین ایده ها برای تزیین طالبی بپردازیم. از آنجایی که میوه هایی چون خربزه، گرمک، ملون و… ظاهری شبیه به طالبی دارند از این روش ها برای تزیین اینگونه میوه ها نیز می توان استفاده کرد.

برش طالبی به شکل سبد

تصاویر زیر نمونه های از تزیین طالبی برای پذیرایی را نشان می دهند که می توانید با الگوبرداری از این تصاویر زیبا و خاص اقدام به تزیین میوه طالبی در دیس نموده و بهترین میزبانی را انجام دهید.

 

تزیین طالبی برای پذیراییبرش طالبی به شکل گل

تزیین زیبای طالبیتزیین ساده و زیبای طالبی

میوه آرایی طالبیمیوه آرایی طالبی

طالبی برش خوردهچیدمان میوه های تابستانی

تزیین میوه طالبیتزیین برش های طالبی به شکل گل

تزیینات طالبیدیزاین طالبی با ایده جدید

حکاکی روی طالبی و ایجاد طرح های زیبا روی این میوه یکی از بهترین ایده ها در جهت میوه آرایی طالبی است. این نوع تزیینات اغلب برای میوه آرایی مجالس و جشن ها مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل نرم بودن طالبی به راحتی نیز انجام می شود.

دیزاین طالبی به شکل گلحکاکی روی خربزه و طالبی

حکاکی روی طالبیتزیین بسیار زیبای طالبی

حکاکی رو ملون یا طالبیمیوه آرایی طالبی

حکاکی روی خربزهدیزاین طالبی به شکل گل

میوه آرایی با طالبیحکاکی زیبا روی طالبی

حکاکی گل روی طالبیتزیین شیک طالبی و ملون

یکی دیگر از ترفندهای زیبا و پرطرفدار برای تزیین خربزه و طالبی، برش آن به شکل سبد یا ظرف میوه است. در این روش می توانید طالبی های خرد شده را داخل این ظرف یا سبد ریخته و برای پذیرایی مورد استفاده قرار دهید. همچنین می توانید ژله یا دسر طالبی دلخواه را تهیه کرده و داخل این ظرف های ساخته شده از میوه سرو نمایید.

دیزاین طالبیتزیین ساده طالبی

دیزاین طالبیتزیین زیبای طالبی

تزیین زیبای طالبی به شکل ظرفمیوه آرایی با طالبی

میوه آرایی طالبیتزیین شیک طالبی برای پذیرایی از مهمان

تزیین طالبی و هندوانهدیزاین طالبی

تزیین ساده طالبی به شکل سبدتزیینات طالبی به شکل سبد

تزیین خربزه و طالبیتزیین زیبا و شیک طالبی

با روش های متنوع در جهت میوه آرایی طالبی آشنا شدید که هر یک نتیجه ایی فوق العاده به همراه دارند. حال می توانید به بخش میوه آرایی مجله هنر در خانه مراجعه نموده و از بهترین ترفندها برای تزیینات خاص و زیبای میوه های مختلف دیدن نمایید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید