تزیین عیدی عروس و داماد با ایده های جدید و شیک برای عید نوروز

0

جشن عیدی عروس یکی از جشن های زیبا و سنتی ایران است که در اغلب شهرهای کشور برگزار می شود، البته نوع برگزاری این جشن در هر نقطه متفاوت می باشد و بر اساس آداب و رسوم آن منطقه برگزار می گردد. خرید و بردن عیدی برای عروس و داماد نیز با توجه به آنچه که در هر شهر رسم است انجام می گردد، بعد از خرید وسایل مربوطه اغلب به بهترین شکل تزیین می شوند و سپس به عروس و داماد تقدیم می گردند. برای تزیین عیدی عروس نیز روش های متعددی وجود دارد که انجام آنها کاملا سلیقه ایی می باشد.

مجموعه ایی از جدیدترین و متنوع ترین تصاویر و ایده ها برای تزیین عیدی عروس را گردآوری نموده ایم که در این مطلب ارائه خواهیم داد. هر یک از این عکس های زیبا که همانند ایده های تزیین جهیزیه عروس اهمیت دارند، می توانند الگویی برای عروس خانم های باسلیقه و هنرمند باشند.

تزیین وسایل عیدی عروس

تزیین عیدی عروس با وسایل تزیینی جدید و شیک :

برای تزیین عیدی های عروس و داماد همچون تزیین وسایل بله برون می توان از انواع گل های طبیعی یا مصنوعی، انواع روبان، تور و… استفاده نمود و از این طریق دیزاین ایده آل و زیبایی انجام داد. در ادامه چند نمونه از زیباترین مدل های تزیین عیدی برای عروس را مشاهده می نمایید که امیدواریم تماشای این تصاویر برای شما عزیزان نیز جذاب باشد.

تزیین عیدی عروستزیین چادر عروس

تزیین وسایل عروس برای عیدیدیزاین وسایل برای عروس

تزیین وسایل برای جشن عیدیتزیین سبد برای عیدی

تزیینات عیدی عروس در عید نوروزتزیین هدایای عروس

تزیین پارچه برای عروسدیزاین وسایل برای عروس و داماد

تزیینات عیدی عروسعیدی عروس و داماد با دیزاین زیبا

نکته قابل توجه در زمینه این هدایا این است که عیدی عروس بر اساس رسم هر منطقه خریداری می شود و نیازی به خرید تمامی وسایل موجود در تصاویر نیست و شما می توانید به توجه به رسوم منطقه زندگی خود هدایای موجود در عکس ها را افزایش یا کاهش دهید.

دیزاین عیدی عروستزیین زیبای وسایل برای عروس و داماد

تزیین عیدی جدید و شیک برای عروسعیدی عروس و داماد با دیزاین شیک

تزیین لباس برای عیدی عروستزیین لباس ها و خرید عروس

تزیین عیدی برای داماد :

همانطور که می دانید در جشن عیدی مربوط به عید نوروز برای آقای داماد نیز هدایایی از طرف خانواده عروس خریداری می شود. در ادامه عکس های مربوط به تزیین این هدایا را ارائه می دهیم که امیدواریم  هر یک از این تزیینات زیبا و جدید الگویی برای شما دوستان هنرمند و علاقه مند باشند.

تزیین هدایای عیدی عروستزیین وسایل برای داماد

تزیین وسایل برای عیدی عروستزیین عیدی برای داماد

تزیین وسایل عروس تزیین کت و شلوار داماد برای عیدی

تزیین لباس داماد تزیین عیدی عروس عید نوروزدیزاین وسایل داماد

تزیین عیدی جدید و شیکتزیین شیک عیدی

تزیین ز یبای عیدی برای عروسعیدی عروس و داماد

تزیین هدیه های عیدی عروسدیزاین وسایل و خرید داماد

تزیین عیدی جدید و شیک برای عروستزیین هدایای داماد با گل

تزیین عیدی دامادتزیین لباس های داماد در سبد

تزیین وسایل عیدی عروسدیزاین زیبای وسایل عروس و داماد

تزیین عیدی عروس جدید و شیکتزیین زیبای وسایل داماد

تزیین کت و شلوار برای داماددیزاین لباس های داماد

همانطور که مشاهده نمودید تزیین عیدی عروس و داماد به شکل های مختلف انجام می گیرد و کاملا سلیقه ایی است و هر فرد می تواند به دلخواه تزیین و دیزاین خاصی را انتخاب و انجام دهد. ضمن اینکه امیدواریم از تماشای این تصاویر زیبا لذت برده باشید، از همه شما دوستان عزیز دعوت می نماییم با کلیک بر روی تزیینات عروس مجله هنر در خانه از دیگر ایده های خاص و متفاوت برای انجام تزیینات مختلف دیدن نمایید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید