مدل های جدید و زیبای تزیین ژله در منزل با مواد خوراکی

0

تزیین ژله و انواع دسرها از هنرهای زیبا و نشون دهنده سلیقه کدبانوی خونه س و نقش زیادی در سفره آرایی و پذیرایی از مهمان برای مجالس و جمع های خودمانی داره. امروز با چند مدل زیبا و جدید از انواع تزیینات ژله در خدمت شما دوستهای گلم هستم و سعی دارم شما رو با مدل های جدید این تزیینات آشنا کنم. با ادامه مطلب همراهم باشید.

عکس ها و مدل های تزیین ژله برای مهمانی ها:

با انواع خوراکی ها میشه تزیین ژله رو انجام داد اما در این بین از میوه ها استفاده بیشتری برای این نوع تزیینات میشه و از برش های انواع میوه ها برای داخل ژله و همینطور تزیین روی کار استفاده میشه. بعد از اینکه ژله کاملا خودشو گرفت و قبل از سرو از انواع میوه های فصل به دلخواه برای روی ژله استفاده کنید و اونطور که میخواین اونو تزیین کنید.

تزیین ژله

تزیین ژله

تزیین ژله

یکی از ژله های خیلی زیبا که طرفدارهای زیادی هم داره ژله خرده شیشه س که برای اغلب مهمانی ها میشه ازش استفاده کرد. برای تهیه این نوع ژله و تزیین آن به چند رنگ ژله به دلخواه و ژله آلوئه ورا احتیاج دارید. کافیه بعد از سفت شدن ژله های رنگی اونها رو برش بزنید و به صورت نامنظم داخل ظرف ژله بیرنگ یا سفید بریزید و بعد بزارید داخل یخچال تا خودشو بگیره.

تزیین ژله

ژله

ژله

ژله

ژله های تزریقی از دسرهای پرطرفدار و فوق العاده زیبا هستن که با کمی دقت و تمرین میتونید اونها رو آماده کنید و با یک پذیرایی عالی و بی نظیر مهمان ها رو غافلگیر کنید.

ژله

ژله

ژله

اینم چند مدل تزیین ژله دیگه که با دقت به اونها میتونید ایده های خوبی برای تزیینات و سفره آرایی ازش بگیرید.

ژله

ژله

ژله

ژله

ژله

خب دوستهای گلم امیدوارم از این مدل های زیبای تزیین ژله خوشتون اومده باشه و از اونها نهایت استفاده رو ببرید. راستی حتما سری به بقیه مطالب و مدل ها در اینجا بزنید تا مثل همیشه یک کدبانوی فوق العاده و با سلیقه باشید. لحظه هاتون خوش

اشتراک گذاری

یک نظر دهید