تزیین پاییزی خانه با ۱۸ ایده ارزان و شیک که غافلگیرتان می کند

0

تزیین کردن گوشه ایی از منزل برای فصل پاییز یکی از بهترین ایده هایی است که این روزها می توانید انجام دهید، زیبایی فصل پاییز با آن رنگ های جذاب و دوست داشتنی اش بر کسی پوشیده نیست و این رنگ بندی و زیبایی طبیعت می تواند الهام بخش دیزاین و دکوراسیون داخلی منزل باشد و افراد باسلیقه با ایده گرفتن از زیبایی های طبیعت بخشی از منزل را به همین سبک تزیین نمایند و اطمینان داشته باشید که تزیین پاییزی خانه شما مورد توجه دیگران نیز قرار خواهد گرفت و سلیقه و هنر شما را تحسین می کنند.

تزیین پاییزی منزل

ایده های خلاقانه برای تزیین پاییزی خانه با وسایل ساده

با نگاهی به طبیعت زیبا در فصل پاییز، شاهد برگ های رنگارنگ یا خشک شده درختان و همچنین میوه های زرد، نارنجی و قرمز پاییزی هستید که هر یک جذابیت بی نظیری به طبیعت بخشیده اند. این همه زیبایی و شگفتی می توانند الگویی برای تزیینات شما باشند، البته این نکته که دیزاین پاییزی را برای چه بخشی از منزل می خواهید نیز نقش مهمی در انتخاب وسایل تزیینی دارد، به طور مثال تزیین اتاق نوزاد و کودک در فصل پاییز نیاز به تعدادی عروسک، آویزهای تزیینی و اسباب بازی های متنوع با تم پاییز دارد. اما برای تزیین آشپزخانه یا هال و پذیرایی می توانید از عناصر طبیعی همچون برگ های درخت، میوه های پاییزی متنوع، شمع و… استفاده نمایید که هر یک زیبایی خاص خود را دارند.

تزیین منزل با میوه کاجتزیین پاییزی خونهتزیین میز پاییزیتزیین میز با تم پاییز تزیین منزل با کدو و میوه های پاییزی تزیین منزل شیک و زیباتزیین وسایل منزل در پاییزتزیینات پاییزی خانهتزیین خانه در فصل پاییز

برای انجام اینگونه دیزاین ها با تم پاییز می توانید از گل های طبیعی خشک شده، گل مصنوعی و یا حتی گل تازه به رنگی نارنجی یا زرد استفاده کنید، توجه داشته باشید که کدو نیز می تواند نقش مهمی در اینگونه تزیینات داشته باشد، سعی کنید از کدوهای گرد و نارنجی استفاده کنید تا تزیینات زیباتری داشته باشید. عکس های زیر نمونه هایی از دیزاین های پاییزی می باشند که می توانید از آنها برای بخش های مختلف منزل استفاده نمایید.

تزیین پاییزی منزلتزیین خانه با برگ های پاییزیتزیین خانه با تم پاییزیتزیین پاییزی خانه

برای تزیین درب اتاق ها نیز می توانید از حلقه های چوبی که آنها را با برگ و گل های پاییزی تزیین کرده اید استفاده نمایید و به این صورت می توانید طبیعت پاییزی را مهمان خانه تان کنید.

تزیین حلقه در پاییزیتزیین درب اتاق در پاییزتزیینات با میوه های پاییزی تزیین حلقه پشت در

تصاویری که مشاهده نمودید تنها بخشی از ایده های خلاقانه و جالب برای تزیین کردن منزل در فصل پاییز می باشند که می توان از آنها به عنوان الگو استفاده نمود، اما در صورتی که تمایل دارید از دیگر تصاویر و ایده های جدید در این زمینه دیدن نمایید می توانید به بخش تزیین منزل مجله هنر در خانه مراجعه کنید و با مشاهده دیگر مطالب ما با بهترین راهکارها در این زمینه آشنا شوید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید