تزیین میوه ساده و شیک برای مهمانی و تولد و مدل های میوه آرایی زیبا

0

هنر میوه آرایی و تزیین میوه یکی از کاربردی ترین و جذاب ترین هنرهاست که برای مهمانی ها و مراسم مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و با یادگیری آن می توانید هنر و سلیقه خود را به نمایش بگذارید. برای آغاز کار نیز بهتر است از تزیین میوه ساده شروع نمایید و سپس به سراغ میوه آرایی های شکیل تر بروید. برای راهنمایی بیشتر شما عزیزان و افراد مبتدی که قصد یادگیری میوه آرایی را دارند مجموعه ایی از مدل های زیبای تزیین میوه را گردآوری نموده ایم که در ادامه معرفی می نماییم، برای مشاهده این مدل های زیبا در ادامه ما را همراهی نمایید.

تزیین میوه ساده

آموزش تزیین میوه ساده و زیبا در منزل

برای انجام این سبک میوه آرایی بهتر است ابتدا به سراغ تزیینات ساده بروید، مطمئنا میوه آرایی هندوانه، حکاکی رو میوه ها، تزیین خربزه و طالبی و… در ظاهر دشوار به نظر می آیند اما نگران نباشید، با کمی دقت و تمرین می توانید تزیینات فوق العاده ایی داشته باشید. ابتدا از میوه هایی چون خیار، سیب، پرتقال، گوجه و… که تزیین کردن آنها ساده تر است شروع کنید و سپس کار خود را گسترش دهید و به این صورت میوه آرایی شیک و خاصی را تجربه نمایید.

تزیین ساده سیبتزیین سیب

تزیین خیار به شکل گلتزیین خیار و هویج به شکل گل

تزیین پرتقالتزیین پرتقال

تزیین هویج به شکل گلتزیین ساده هویج و خیار

تزیین هندوانه برای تولدتزیین هندوانه به شکل کیک

تزیین میوه ساده و زیبامیوه آرایی سیب به شکل پرنده

تزیین میوه های فصلتزیین میوه های پاییزی

تزیین هندوانه شب یلداتزیین هندوانه ساده و شیک

برای تزیین کردن میوه های ریز می توانید از سیخ چوبی نیز استفاده نمایید، همانطور که می دانید تزیین کردن میوه با سیخ چوبی یکی از ساده ترین و در عین حال زیباترین روش های میوه آرایی می باشد که برای میوه های مختلف قابل استفاده است. از این روش برای تزیین میوه تولد کودکان و دیگر مهمانی ها نیز می توانید استفاده نمایید.

تزیین میوه جدید و سادهتزیین توت فرنگیبرش هندوانه برای مهمانتزیین میوه تولدتزیین کردن میوه های جدیدتزیین میوه با سیخ چوبیتزیین میوه های تولد

یکی از رایج ترین ایده ها و تزیینات زیبا، تزیین میوه خرد شده در ظرف است که می تواند علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، برای داشتن یک پذیرایی شیک و لاکچری به شما کمک کند. تصاویر زیر نمونه هایی از این سبک میوه آرایی ساده و شیک را نشان می دهند که می توانید برای تزیین کردن از آنها ایده بگیرید.

تزیین کردن میوه های خرد دشهتزیین کردن میوهتزیین میوه خرد شدهتزیین میوه های خرد شدهتزیین میوه های خرد شده

عکس های زیر نیز نمونه هایی از بهترین و زیباترین مدل های تزیین میوه و میوه آرایی می باشند که برای جشن تولد، مهمانی های کوچک و دورهمی ها مناسب هستند و می توان به راحتی با ایده گرفتن از آنها تزیینات فوق العاده ایی انجام داد.

تزیین هندوانه سادهتزیین هندوانه به شکل کیکتزیین سیبتزیین میوه فانتزیتزیین طالبیتزیین میوه جدید و زیبا برای مهمانیتزیین میوه فانتزی

حال که با مدل های زیبا و جذاب تزیین میوه های مختلف آشنا شدید می توانید به راحتی میوه آرایی های زیبایی انجام دهید و هنر و سلیقه خود را به نمایش بگذارید. البته در صورتی که تمایل دارید با دیگر تزیینات میوه آشنا شده و یا می خواهید قبل از شروع هر کاری از آموزش های مرحله به مرحله میوه آرایی برای میوه های فصل های مختلف سال آشنا شوید پیشنهاد می کنیم حتما از بخش میوه آرایی مجله ما دیدن نموده و از مطالب و آموزش های ارائه شده در این زمینه استفاده کنید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید