مدل کفش تابستانی ۲۰۱۹ زنانه و دخترانه با طرح های شیک و جدید

0

کفش های تابستانه شیک و زیبا می توانند تکمیل کننده استایل و تیپ بهار و تابستان شما باشند، این کفش ها به گونه ایی طراحی شده اند که در هوای گرم پا عرق نمی کند و بسیار راحت و خوش پا هستند و زیبایی و جذابیت خاص خود را دارند. در سال های گذشته انواع مدل کفش تابستانی خلاصه می شد در چند طرح محدود که گاهی مورد پسند افراد با سلایق مختلف قرار نمی گرفت اما امروزه طراحان مد تنوع زیادی به کفش های تابستانه بخشیده اند و با طراحی مدل های متنوع و بسیار زیبا کاری کرده اند که این کفش ها مورد استقبال افراد مشکل پسند نیز قرار بگیرند. در ادامه می توانید با بخشی از این مدل کفش های زیبا آشنا شوید.

۲۶ مدل کفش تابستانی جدید و شیک دخترانه و زنانه

انواع مدل های کفش تابستانی بنا به طرحی که دارند می توانند با مدل های متنوع مانتو نخی تابستانه، دامن بلند و کوتاه، پیراهن ساحلی، شلوار های متنوع و… مورد استفاده قرار بگیرند و تیپ و استایل زیبایی بسازند. این مدل کفش ها همچون برخی از مدل پابند ها یا دمپایی و صندل ها بخش کمی از روی پا را می پوشانند و زیبایی خاصی به استایل فرد می بخشند. در ادامه با برخی از این مدل های کفش آشنا می شوید.

مدل کفش تابستانی جدیدکفش پاشنه دار تابستانه جدید مدل کفش تابستانی جدیدمدل کفش دخترانه جدید کفش های تابستانهکفش مجلسی شیک تابستانی

مدل جذید کفش تابستانیمدل کفش بندی زنانه

عکس کفش تابستانی جدیدمدل کفش مجلسی جلو باز

کفش تابستانی جدیدکفش راحتی تابستانه

مدل کفش لژدار دخترانهمدل کفش دخترانه شیک و زیبا

کفش مجلسی جلوبازکفش جدید و زیبای تابستانه کفش دخترانه جدیدعکس کفش جلو باز ساده

عکس کفش تابستانهمدل کفش جلو باز مدل جدید کفش دخترانهکفش مجلسی زنانه طلایی

صندل تابستانه دخترانهمدل صندل جدید و شیک

مدل کفش بهارهکفش ساده و زیبا برای تابستان

کفش تابستانی سفید دخترانهکفش دخترانه جدید تابستانی

کفش های جدید و زیبای تابستانی را می توان با پاشنه های مختلف در بازار مشاهده نمود که می توانید با توجه به نیاز و همچنین دیگر اجزا استایل خود بهترین انتخاب را داشته باشید، ضمن اینکه کفش های تابستانی با پاشنه های کوتاه بسیار راحت تر می باشند و حتی برای پیاده روی های طولانی نیز می توان  آن را مورد استفاده قرار داد. حال با توجه به نیاز ها و خواسته های خود کفش دلخواه را از بین تصاویر زیر انتخاب نمایید.

مدل کفش جدید زنانه کفش بند دار دخترانه مدل صندل دخترانه مدل کفش دخترانه جدید مدل کفش تابستانه کفش دخترانه سیاه و سفید مدل کفش مجلسی تابستانه مدل کفش راحتی تابستانی کفش پاشنه بلند تابستانی مدل کفش تابستانه جدید و زیبا کفش های جدید و زیبای دخترانه مدل کفش تابستانه 2019

همانطور که ملاحظه نمودید کفش های مخصوص فصل بهار و تابستان تنوع بسیار بالایی دارند که البته انتخاب آنها کاملا سلیقه ایی است و هر فرد با توجه به خواست خود می تواند بهترین ها را انتخاب کند. حال اگر هنوز موفق به انتخاب کفش ایده آل خود نشده اید پیشنهاد می کنیم به بخش مدل کفش مجله ما مراجعه کنید و از دیگر مدل ها و طرح های جدید و به روز دیدن نموده و سپس بهترین ها را انتخاب نمایید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید