خلاقیت با تنه درخت و ایده هایی برای ساخت کاردستی با تنه های درخت

0

خلاقیت با تنه درخت و شاخه های خشک شده درختان یکی از ایده های بسیار جالب و کاربردی برای ساخت وسایل گوناگون می باشد. تنه های درخت در ابعاد مختلف به تنهایی نیز زیبایی و جذابیت خاصی دارند و می توانند به عنوان دکوری مورد استفاده قرار بگیرند حال چه بهتر که با کمی ابتکار آنها را به شکل های زیباتری درآوریم.

خلاقیت با تنه درخت با ایده های جدید و بکر :

تنه و شاخه درختان از جمله در دسترس ترین وسایل اولیه برای ساخت کاردستی های مختلف محسوب می گردند، از این رو آشنایی با ایده هایی برای خلاقیت با تنه درخت می تواند برای همه ما جذاب و کاربردی باشد. همانطور که می دانید خلاقیت با چوب به شکل های مختلف انجام می گیرد که تنوع بالایی نیز دارند و می توانند انتخاب مناسبی برای افراد با سلایق مختلف باشند.

خلاقت با تنه درخت

با استفاده از تنه و شاخه درختان می توان وسایل دکوری و تزیینی مختلفی تهیه نمود، برای اینکار چوب ها را در ابعاد مناسب برش رده و با اتصال آنها به یکدیگر وسایل تزیینی دلخواهی تهیه نمایید. در ادامه ایده هایی برای ساخت کاردستی با چوب درختان را مشاهده می نمایید که با ایده گرفتن از این تصاویر زیبا می توانید اقدام به ساخت دکوری های چوبی و وسایل زیبا و کاربردی نمایید.

ساخت ساعت چوبیساخت ساعت چوبی ساده و زیبا

ساخت دکوری چوبی با تنه درختخلاقیت در ساخت دکوری با تنه درخت

ساخت میز با چوب درختخلاقیت جالب با تنه درختان

ساخت جاشمعی چوبیساخت جاشمعی با تنه درخت

ساخت گلدان با چوبخلاقیت در ساخت گلدان های چوبی

ساخت دکوری چوبی زیباساخت دکوری زیبا با تنه درخت

ساخت دکوری چوبیخلاقیت با تنه درختان در منزل

خلاقیت با تنه درختخلاقیت برای ساخت دکوری چوبی

خلاقیت با چوبساخت جاشمعی با چوب درخت

یکی از رایج ترین ایده ها برای استفاده از تنه درخت های مختلف، ساخت میز با تنه درخت می باشد. شما عزیزان با کمی ابتکار و خلاقیت و همچنین صرف هزینه بسیار کم می توانید میزهای بسیار زیبا و شیک بسازید و نهایت استفاده را از هر یک ببرید. در ادامه تصاویری از انواع میز چوبی ساخته شده با تنه درخت را مشاهده می فرمایید که هر یک می توانند الگویی برای ساخت میزهای زیبا توسط شما عزیزان باشند.

خلاقیت جالب با تنه درختساخت میز چوبی سادهساخت میز با تکه های چوبساخت میز با تنه درختساخت میز با تنه درختخلاقیت با تنه درختساخت کاردستی با چوبخلاقیت با چوب درخت

تصاویری که مشاهده نمودید تنها بخشی از ایده های ارائه شده در زمینه خلاقیت با تنه درخت بود، در صورتی که تمایل دارید با دیگر ایده ها در این زمینه آشنا شوید پیشنهاد می کنیم به بخش خلاقیت مجله هنر در خانه مراجعه نمایید و از دیگر ایده ها و ابتکارات جدید برای استفاده از وسایل ساده و دردسترس دیدن نمایید و نهایت استفاده را از مطالب و آموزش های منتشر شده در این زمینه ببرید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید