تصمیم دارم با آموزش ساخت گلدان خانگی بهتون نشون بدم که با وسایل خیلی ساده و حتی دور ریختنی میشه  یه وسیله جدید و خیلی زیبا تهیه کرد که موارد استفاده زیادی هم داره و میشه از اون هم به عنوان یه گلدان خانگی و هم جای مناسبی برای وسایلی مثل قلم و اینجور چیزها استفاده کرد. پس با این آموزش عالی همراهم باشین.

ساخت گلدان خانگی

ساخت گلدان خانگی با طناب:

برای ساخت گلدان خانگی و تزئین آن به وسایل خیلی ساده ایی احتیاج داریم که به راحتی میشه تهیه کرد و از ساخت گلدان خانگی لذت برد. به دو یا سه متر نخ گونی که بافته شده باشه یا طناب، یه قوطی یا شیشه خالی و مقداری چسب نیاز داریم.

ساخت گلدان خانگی

برای شروع کار باید از تمیز بودن داخل و دیواره ظرف مورد نظر مطمئن شیم. بعد از اطمینان از سمت پایین ظرف شروع میکنیم به چسب زدن و قبل از اینکه چسب خشک شه ریسمانها را دور آن میپیچیم.

ساخت گلدان خانگی

همینطور مرحله به مرحله چسب میزنیم و یه ردیف دیگه طناب میپیچیم تا ظرف مورد نظرمون کاملا پوشیده شه و دیواره آن اصلا دیده نشه، حالا وقتشه که طناب رو ببرید. الان گلدان ما آماده س، حالا میتونیم با سلیقه خودمون و هر جور که دوست داریم آن را تزئین کنیم و انواع گلهای تزئینی رو داخل اون بذاریم.

ساخت گلدان خانگی

البته همینطور که توی عکس میبینین من از گلدانم به صورت ساده و فقط طناب پیچ شده استفاده کردم، اما پیشنهادهای خوبی هم برای تزئین روی گلدان دارم. میتونین از گلهای خشک شده یا صدف های رنگ شده و همینطور از تیکه های بافته شده طنابهای رنگی استفاده کنین. مطمئنم با سلیقه خوبی که دارین میتونین گلدان خیلی زیبایی بسازین و با قرار دادن اون روی میز و یه گوشه ایی از خونه تون، هنر و سلیقه زیباتونو به نمایش بذارین. امیدوارم از آموزش ساخت گلدان خانگی نهایت استفاده رو برده باشین. شاد و موفق باشین.

منتشر شده توسط یلدا

من یلدا هستم، دانشجو کارشناسی ارشد حسابداری اما هدف از ایجاد این وب سایت اشتراک گذاری هنرهای خونگی در این دنیای مجازی با شما دوستان خوبمه، امیدوارم لحظات مفیدی رو در سایت هنر در خانه سپری کنید

به گفتگو بپیوندید

4 نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. عالی بود از خلاقیت و سلیقه شما ممنونم چقدر خوب که خانمها ی جوون با این سرگرمی‌ها ی سالم وقتشان را پر کنند