آموزش ساخت دکوری با وسایل دور ریختنی و بدون استفاده

4

ساخت دکوری با وسایل دور ریختنی و چیزایی که دیگه ازشون استفاده ایی نمیکنیم کار خیلی جالب و زیباییه که جذابیت فوق العاده ایی برامون داره. با ساخت کاردستی های مختلف و لوازم دکوری با وسایل دور ریختنی میتونید هنر و اسعدادتونو به همه نشون بدید. پس با این آموزش زیبا و متفاوات در ادامه مطلب همراهم باشید.

نحوه ساخت دکوری با وسایل دور ریختنی و بطری نوشابه:

برای ساخت دکوری با وسایل دور ریختنی میتونید از هر چیزی که دم دست دارید استفاده کنید. دکوری که امروز میخوایم با هم بسازیم یه گلدان ساده و قشنگه که با بطری خالی نوشابه و دو رنگ کاموا درست میشه. البته میتونید از انواع نخ های کنفی و تکه کامواهایی که تو خونه دارید در رنگ بندی های مختلف استفاده کنید که این انتخاب کاملا سلیقه ایه و به خودتون بستگی داره که دکوری تونو چطور بسازید.

ساخت دکوری با وسایل دور ریختنی

خب بریم سراغ ساخت گلدان دکوری، برای اینکار ابتدا شروع میکنیم به بافت کامواها برای زیر گلدان. نخ ها رو مطابق شکل روی هم قرار بدید و شروع به بافت کنید تا کف گلدان ایجاد شه. ابعادش رو هم مناسب با بطری که برای این کار در نظر گرفتید محاسبه کنید تا کارتون مرتب تر شه.

ساخت دکوری با وسایل دور ریختنی

ساخت دکوری با وسایل دور ریختنی

ساخت دکوری

ساخت دکوری

ساخت دکوری

بعد از تکمیل قسمت انتهایی گلدان برای دیواره میتونید از یه رنگ دیگه کاموا استفاده کنید و شروع به بافت برای دیواره بطری کنید. البته میتونید از چند رنگ مختلف استفاده کنید تا کارتون جذاب تر شه.

ساخت دکوری

ساخت دکوری

ساخت کاردستی

ساخت کاردستی

ساخت کاردستی

دوستای گلی که استعدادی برای این مدل بافت ندارن میتونن با درنظر گرفتن طرح اصلی کامواها رو با چسب بر روی بطری بچسبونن تا فرم گلدان تکمیل شه.

کاردستی با وسایل دور ریختنی

برای ساخت دکوری با وسایل دور ریختنی از همه چیزها و وسایل تزیینی که دیگه کاربردی ندارند میتونید استفاده کنید و با اونها گلدان یا دکوری های قشنگی بسازید.

کاردستی با وسایل دور ریختنی

خب دوستهای گل امیدوارم از ساخت دکوری با وسایل دور ریختنی لذت برده باشید و حتما اونو توی خونه آماده کنید. راستی سری هم به بقیه مطالب هنر در خانه بزنید. موفق باشید.

اشتراک گذاری

۴ دیدگاه

یک نظر دهید