آموزش دوخت لباس بچه گانه با روشی ساده و آسان

0

دوخت لباس بچه گانه از هنرهای جذاب و پرکاربرد برای همه مادرهای مهربونه. مدلی که تصمصم دارم امروز آموزشش رو براتون بزارم یه پیراهن دخترانه خیلی زیباس که شما با دوخت این لباس بچه گانه میتونید علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، از دوخت لباس برای کوچولوتون لذت ببرید. با این آموزش زیبا در ادامه مطلب همراهم باشید.

نحوه دوخت لباس بچه گانه بدون الگو:

برای دوخت لباس بچه گانه با این روش میتونید از یه تی شرت و یا بلوز دخترتون که دیگه قدیمی و تکراری شده و یا به هر دلیلی دیگه براتون کاربردی نداره استفاده کنید. البته میتونید با کمک هنر خیاطی تون برای قسمت بالا تنه یه تاپ و یا تی شرت ساده بدوزید ولی پیشنهاد میکنم برای راحتی بیشتر از لباس های قدیمی که توی خونه دارید استفاده کنید. علاوه بر این شما به مقداری تور و یا حریر متناسب با رنگ لباس احتیاج دارید. بهتره از چند رنگ تور استفاده کنید تا پیراهنی که میدوزید قشنگ تر شه.

دوخت لباس بچه گانه

برای مرحله اول دوخت لباس قسمت پایین لباس رو دربیارید تا بیش از حد بلند نباشه و سایز مناسبی داشته باشه.

دوخت لباس بچه گانه

حالا وقتشه که تورها رو برش بزنید و قسمت بالای اونها رو با چرخ خیاطی طوری بدوزید که چین بخوره.

دوخت لباس بچه گانه

پیشنهادم اینه که این تورها رو در سه رنگ تهیه کنید و سه تا دامن کوچولو چین دار بدوزید. البته اگه میخواین قد پیراهن بلند تر باشه میتونید عرض تورها رو بیشتر در نظر بگیرید.

دوخت لباس بچه گانه

حالا با یه پارچه ساده یه دامن معمولی به قد دلخواه تون بدوزید و تورها رو به صورت طبقه ایی به دامن وصل کنید. برای قشنگی و مرتبی بیشتر لباس میتونید دو تا از تورها رو به دامن و یکی ر وبه پایین لباس متصل کنید.

دوخت لباس

دوخت لباس

دوخت لباس

در مرحله آخر هم دامن رو به لباس متصل کنید. پیراهن دختر کوچولوی شما آماده س.

لباس بچه گانه

لباس بچه گانه

لباس بچه گانه

لباس بچه گانه

خب دوستان امیدوارم از این آموزش دوخت لباس بچه گانه لذت برده باشید و نهایت استفاده رو ببرید. راستی حتما سری به بقیه مطالب و آموزش های هنر در خانه بزنید. موفق باشید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید