آموزش ساخت کاردستی با سی دی خراب و وسایل دور ریختنی

1

ساخت کاردستی با سی دی های خراب و بدون استفاده از کارهای خیلی جذاب و زیباس که شما میتونید توی خونه و با سی دی های بدون استفاده انجام بدید و یک کاردستی خیلی جالب درست کنید و از این کاردستی برای تزیین منزل استفاده کنید. با این آموزش زیبا و مهیج در ادامه مطلب همراهم باشید.

ساخت کاردستی با سی دی و تیله:

برای ساخت این نوع کاردستی با سی دی شما به وسایل زیادی احتیاج ندارید و خیلی راحت میتونید اونو درست کنید. برای اینکار به یه سی دی خراب و بدون استفاده، چسب حرارتی و تعدادی تیله احتیاج دارید. البته میتونید به جای تیله از انواع مروارید و شیشه های تزیینی استفاده کنید. مهم شفافیته. که در این آموزش و برای این کاردستی از تیله هایی با رنگ های مختلف استفاده شده.

کاردستی با سی دی

خب حالا سطح سی دی رو با یه دستمال تمیز کنید تا درخشان تر شه و بعد شروع کنید به چسباندن تیله ها به سی دی. برای اینکار بهتره از چسب حرارتی استفاده شه که مقاومت بیشتری هم داره. شما به دلخواه میتونید این چیدن و چسباندن رو انجام بدید و اونطور که دوست دارید به تیله ها مدل بدید مثلا میتونید اونها رو بر اساس رنگ بچینید.

کاردستی با سی دی

کاردستی

کاردستی

بعد از اینکه ردیف اولو چیدید، برید سراغ ردیف بعدی. میتونید اینکارو تا هر جا که دوست دارید ادامه بدید ولی توجه داشته باشید هر قدر کاردستی شما بلندتر شه شکننده تر هم میشه. اینجا از چهار ردیف تیله استفاده شده.

کاردستی

کاردستی

ساخت کاردستی

ساخت کاردستی

تو این مرحله کاردستی با سی دی ما آماده س. برای زیبایی بیشتر میتونید از انواع لامپ های LED و یا شمع استفاده کنید تا جذابیت کاردستی تون خیلی بیشتر شه. حتی میتونید از این کاردستی زیبا به جای جاشمعی هم استفاده کنید.

ساخت کاردستی

ساخت کاردستی

ساخت کاردستی

ساخت کاردستی

ساخت کاردستی

خب دوستای گل امیدوارم این نوع  کاردستی با سی دی و تیله رو هم حتما درست کنید و از ساختش لذت ببرید. راستی حتما سری به بقیه مطالب و کاردستی ها در بخش کاردستی بزنید. موفق باشید.

اشتراک گذاری

۱ دیدگاه

یک نظر دهید