آموزش مرحله ایی ساخت عروسک با خمیر چینی

2

ساخت عروسک با خمیر چینی از جمله هنرهائیه که طرفدارهای زیادی داره و اکثر خانم های با سلیقه خونه سعی دارن با ساخت این نوع عروسک ها و مجسمه ها به زیبایی منزل با هنر دست خودشون کمک کنن. امروز با آموزش ساخت عروسک چینی در خدمت شما دوستهای خوبم هستم تا پایان همراهم باشید.

نحوه ساخت عروسک با خمیر چینی:

امروز با آموزش ساخت عروسک با خمیر چینی در خدمت شما دوستهای خوب و هنرمندم هستم و سعی دارم به صورت مرحله به مرحله ساخت عروسک و مجسمه های چینی رو بهتون یاد بدم. برای اینکار اول خمیر چینی و رنگ های مورد نظرتونو آماده کنید و بعد به صورت مرحله ایی ساخت عروسک رو شروع کنید.

اولین قدم برای ساخت عروسک ترکیب رنگ های مناسب با خمیره.  برای عروسکی که در تصویر مشاهده میکنید از رنگ های صورتی کمرنگ و پررنگ و زرد استفاده شده. بعد از اینکه خمیر رو آماده کردید مطابق شکل از مرحله اول شروع به ساخت کنید. توجه داشته باشید که برای اتصال تکه ها به هم قبل از خشک شدن خمیر بهتره از چسب چوب استفاده کنید. برای دندان ها و اجزا صورت عروسک هم از خمیر چینی سفید و سیاه استفاده کنید.

ساخت عروسک با خمیر چینی

با رنگ هایی که برای عروسک قبلی تهیه کردید میتونید یه پلنگ صورتی خیلی خوشگل هم درست کنید. سایز عروسک رو به دلخواه خودتون و مورد استفاده ایی که براتون داره تغییر بدید. راستی دوستهای خوبم موقع ساخت عروسک با خمیر چینی میتونید از چشم های آماده موجود در بازار هم استفاده کنید. خصوصا چشم های متحرک زیبایی خاصی به عروسک شما میدن.

ساخت عروسک با خمیر چینی

اینم مراحل ساخت یک زنبور کوچولو خیلی ناز و خوشگل که فکر کنم شما هم مثل من از ساختش لذت ببرید. از این مدل عروسک برای تزیین در یخچال و کابینت ها میتونید استفاده کنید.

ساخت عروسک با خمیر چینی

در ادامه ساخت دو مدل دیگه عروسک با خمیر چینی رو براتون گذاشتم که امیدوارم خوشتون بیاد.

ساخت عروسک با خمیر چینی

ساخت عروسک با خمیر چینی

خب دوستهای خوبم امیدوارم از آموزش ساخت عروسک با خمیر چینی خوشتون اومده باشه و با توجه به این مدل ها ایده های خوبی برای ساخت انواع عروسک بگیرید. راستی سری هم به بقیه آموزش های هنر در خانه بزنید. لحظه هاتون خوش.

اشتراک گذاری

۲ دیدگاه

یک نظر دهید