ساخت یک کاردستی زیبا با جعبه مقوایی

11

ساخت یک کاردستی زیبا و متفاوت توی خونه خصوصا تو اوقات فراغت باعث میشه سرذوق بیایم و همینطور از زمانی که داریم بهترین استفاده رو ببریم. امروز با ساخت یک کاردستی زیبا در خدمت شما دوستهای خوبم هستم. همراهم باشید.

آموزش درست کردن یک کاردستی زیبا و متفاوت:

برای ساخت این کاردستی زیبا به یک جعبه مقوایی به شکل مستطیل مثل جعبه خمیردندان، یه تکه کاغذرنگی و چسب و قیچی احتیاج داریم که آماده کردنشون خیلی راحته. البته اگه جعبه مقوایی تو سایز دلخواهتون ندارید میتونید از از مقوا استفاده کنید و خودتون یه جعبه مناسب درست کنید.

کاردستی زیبا

جعبه ایی که دارید رو به شکل زیر درست از وسط جعبه برش بزنید، طوری که یک وجه اون سالم بمونه. البته میتونید طوری جعبه رو برش بزنید که یک طرف اون بزرگتر از قسمت دیگه باشه و اینطوری کاردستی شما به صورت شیب دار درمیاد که اینم زیبایی خاص خودشو داره.

کاردستی زیبا

کاردستی زیبا

حالا جعبه رو از وسط تا بزنید. و اونها رو به هم بچسبونید تا شکل زیر تکمیل شه.

کاردستی زیبا

کاردستی زیبا

کاردستی زیبا

تو این مرحله از ساخت کاردستی برای زیباتر شدن و مرتبی کار سطح اونو با یه کاغذرنگی مناسب و یا جلد کادو کاملا بپوشونید.

کاردستی زیبا

کاردستی زیبا

خب دوستهای خوبم تو این مرحله از ساخت این کاردستی زیبا میتونید روی اونو با انواع وسایل ریز تزیینی زیباتر کنید. البته اگه این کاردستی رو برای کوکا ن و بچه ها میخواین میتونید اونو با طرحهای عروسکی تزیین کنید تا جذاب تر و زیباتر شه.

کاردستی زیبا

میتونید از این کاردستی زیبا به عنوان جاقلمی یا جایی برای وسایل آرایشی استفاده کنید و از هنر و سلیقه ایی که دارید لذت ببرید.

کاردستی زیبا

کاردستی زیبا

خب دوستهای مهربونم امیدوارم از این کارستی ساده و متفاوت خوشتون اومده باشه و حتما اونو توی خونه درست کنید، حتی میتونید این کاردستی رو به بچه ها و کوچکترها آموزش بدید تا به راحتی اونو درست کنند. راستی حتما سری هم به بقیه آموزش های هنر در خانه بزنید. موفق و شاد باشید دوستهای خوبم

اشتراک گذاری

۱۱ دیدگاه

  1. این یکی خوب بود ممنون. ولی بقیه که جاهای دیگه دیدم دروغ بودن هرکدومشونو که خواستم درست کنم خراب شد. مرسی که اینو گذاشتید. بقیه آموزش هاتون هم عالی بود. ممنون

یک نظر دهید