مدل مقنعه های جدید متناسب با فرم صورتتان را بشناسید

0

مقنعه یکی از اساسی ترین پوشش ها برای بانوان در مکان های اداری و رسمی است که دارای تنوع بالایی در طرح و رنگ است، البته رنگ های تیره آن و خصوصا مشکی رایج تر است اما با توجه به مکان و همچنین دلخواه مصرف کننده ممکن است از رنگ های روشن و طرح های مختلف استفاده گردد. مدل مقنعه نیز اغلب به دلخواه و همچنین با توجه به فرم صورت انتخاب می گردد. حال اگر شما قصد خرید یا دوخت مقنعه جدید را دارید، با ما همراه شوید، ما در این مطلب چگونگی انتخاب صحیح مقنعه را با توجه فرم صورتتان معرفی می کنیم.

مدل جدید مقنعه

۱۹ مدل مقنعه جدید اداری و دانشجویی

مقنعه های موجود در بازار تنوع زیادی از لحاظ مدل و طرح دارند که در میان آنها مقنعه های ساده که اغلب با پارچه نخی با کرپ دوخته شده اند طرفداران بیشتری دارند، زیرا به اغلب فرم های صورت می آیند و خیلی راحت نیز پوشیده می شوند. کسانی که قصد دوخت مقنعه ساده را دارند نیز به راحتی می توانند این مدل مقنعه را بدوزند و مورد استفاده قرار دهند. توجه داشته باشید که مقنعه های ساده اولین انتخاب برای دانش آموزان، دانشجویان، مربیان و… می باشند.

مقنعه نخی مشکی مقنعه شیک دخترانه مقنعه زنانه ساده

از دیگر مقنعه های زیبا که این روزها طرفداران زیادی یافته اند و برای انواع مدل مانتو دخترانه، مانتوهای دانشجویی، مانتو اداری و رسمی مناسب می باشند می توان به مقنعه های اداری، مقنعه های دانشجویی، مقنعه کرواتی، مقنعه های هد و تل دار و… اشاره نمود. مقنعه های هدبند دار برای صورت های کشیده و مقنعه های اداری و دانشجویی برای صورت های گرد و مثلثی مناسب تر هستند. در ادامه با تصاویری از این مقنعه های زیبا آشنا خواهید شد.

مدل مقنعه جدید عکس مقنعه دخترانه جدیدمقنعه دانشجویی

مدل مقنعه برای اداره

مقنعه جدید و ساده

مقنعه کرواتی مدل مقنعه جدید و زییا مدل جدید مقنعه دو رنگ مقنعه تل دار جدید مقنعه زنانه ساتن مقنعه مشکی کرپ

برخی از مقنعه های دو رنگ به این دلیل که با رنگ مانتو یا ساق دست ست می شوند طرفداران خاصی یافته اند و در مشاغل مختلف در لباس فرم از آنها استفاده می شود. در دوخت این مقنعه ها از دو جنس پارچه استفاده می شود که قسمت رنگی اغلب از جنس ساتن و یا پارچه نخی می باشد. عکس های زیر این مقنعه های خاص و زیبا را نشان می دهند که می توانند انتخاب مناسبی برای شما عزیزان باشند.

مقنعه کرواتی مدل مقنعه اداریمقنعه اداری دو رنگمقنعه کرواتی دو رنگمقنعه دانشجویی جدیدمقنعه دو رنگ جدید

همانطور که مشاهده نمودید مدل های مقنعه دارای تنوع بالایی می باشند که با توجه به نیاز و به دلخواه می توانید گزینه ایده آل را انتخاب نمایید و مورد استفاده قرار دهید. اما اگر قصد دوخت مقنعه یا مانتو را برای سال تحصیلی جدید دارید پیشنهاد می کنیم حتما از بخش خیاطی مجله ما دیدن نموده و با آموزش های متنوع و بسیار زیبا برای انجام انواع دوخت ها آشنا شوید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید