آموزش ساخت کاردستی کاربردی و زیبا در منزل

22

کاردستی که امروز آموزشش رو براتون گذاشتم ساخت یه آویز موبایل خیلی زیبا به شکل کفشه که مطمئنم طرفدارهای زییادی داره و اغلب از ساخت و استفاده این کاردستی زیبا و دوست داشتنی استقبال میکنن. پس همراهم باشید تا به کمک هم یه آویز زیبا برای موبایلمون درست کنیم.

ساخت آویز موبایل به عنوان کاردستی:

برای ساخت این کاردستی زیبا شما وسایل زیادی احتیاج ندارین که در طی کار اونها رو بهتون معرفی میکنم. برای شروع کار بهتره دو رنگ فوم یا چرم در ابعاد خیلی کوچیک آماده کنید که در اینجا از رنگ سبز و سفید استفاده شده. انتخاب رنگ و سایز این کاردستی فوق العاده زیبا کاملا سلیقه ایه.  اولین اقدام اینه که روی فوم سفید یه شکل یه کفی کفش کوچیک رو بکشید.

کاردستی

حالا ازفوم با  رنگ دیگه استفاده کنید و طرحی مشابه طرح زیر بکشید و لبه های اونو (قسمتی که با رنگ قرمز مشخص شده) رو به چسب اغشته کنید و اونو به کفی کفش که از قبل آماده کردید بچسبونید.

کاردستی

کاردستی

تو این مرحله فوم رو به شکل زیر برش بدین و اطراف کفش بچسبونید.

کاردستی

فوم رو به شکل زیر برش بدین و اونو قسمت جلو کفش بچسبونید.

کاردستی

کاردستی

حالا یه نوار باریک با رنگ سفید در بیارید واونو دور تار دور کفش، قسمت پایین بچسبونید. توجه داسته باشید که کارهای ظریف رو با دقت بیشتری انجام بدین تا هنر دستتون زیباتر و تمیز تر شه.

کاردستی

کاردستی

کاردستی

تو این مرحله از ساخت کاردستی قسمتهایی که قراره بند کفش ازش رد شه رو سوراخ کنید و بند کفش رو مثل کفش های واقعی رد کنید و اونو ییندید.

کاردستی

کاردستی

کاردستی

قسمت پشت کفش رو هم سوراخ کنید و یه حلقه و آویز موبایل رو به کفش متصل کنید.

کاردستی

به همین راحتی و سرعت آویز موبایل ما آماده شد. میتونید اونو به تعداد تهیه کنید و به اطرافیانتون هدیه کنید.

کاردستی

کاردستی

خب دوستهای خوبم امیدوارم از ساخت این کاردستی و این  آویز موبایل زیبا خوشتون اومده باشه. راستی به بقیه آموزش ها هم حتما سری بزنید، مطمئنم خوشتون بیاد. شاد و موفق باشید.

اشتراک گذاری

۲۲ دیدگاه

یک نظر دهید