جدیدترین مدلهای لباس مجلسی زنانه و دخترانه

2

برای همه خانم ها مدل لباس مجلسی که قراره بپوشن اهمیت خیلی زیادی داره و توجه خاصی بهش میکنن و اغلب ترجیح میدیم لباس مجلسی که قراره تهیه کنیم از جدیدترین و متفاوت ترین نمونه ها باشه. امروز چند تا از بهترین و شیک ترین نمونه ها رو بهتون معرفی میکنم. تا پایان همراهم باشین.

متفاوت ترین نمونه های لباس مجلسی:

اگه یه مجلس خیلی مهم دارین و انتخاب لباس به شدت ذهنتونو درگیر کرده، سعی میکنم برای انتخاب لباس مناسب کمکتون کنم. اولین مسئله ایی که برای انتخاب لباس مجلسی باید بهش توجه کنین اینه که چه مجلسی دارین و چه نوع لباسی برای این مجلس مناسبه. اگه یه جشن عروسی مفصل دعوتین بهتره از لباس مجلسی بلند و لباس شب استفاده کنین. توجه به رنگ لباس هم اهمیت خیلی زیادی داره، سعی کنین لباسی رو انتخاب کنبن که رنگش به رنگ پوست و رنگ موی شما بیاد.

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی

شما با یه لباس مجلسی پرنسسی میتونین درخشش متفاوتی توی جمع داشته باشین.

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی

اگه از اون دسته افرای هستین که لباس های سنگین و پوشیده رو ترجیح میدین، بهتون پیشنهاد میکنم از کت دامن و یا کت سارافن استفاده کنین. این نوع لباس مجلسی شیک علاوه بر زیبایی و پوشش مناسب به شما کمک میکنه جزء خانم های شیک پوش جمع باشین. مطمئن باشین از انتخابتون پشیمون نمیشین.

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی

مدل لباس مجلسی دیگه ایی که خیلی مورد توجه خانم های جوان و همینطور دخترخانم هاس، انواع پیراهن و سارافن های کوتاهه. البته خانمها برای این انتخاب باید توجه بیشتری به سایزشون داشته باشن و قبل از انتخاب مطمئن شن که این نوع لباس مجلسی بهشون میاد.

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی

اصل دیگه ایی که در زیبایی لباس مجلسی نقش زیادی داره ست کردن لباس با کیف و کفش مجلسیه.

لباس مجلسیلباس مجلسی

امیدوارم تونسته باشین تصمیم خوبی برای انتخاب لباس مجلسی بگیرین و مثل همیشه شیک پوش و متفاوت باشین. تک تک ثانیه هاتون خوش.

اشتراک گذاری

۲ دیدگاه

  1. خیلی زیبا و جدید بود … ولی کاش می تونستید عکس اورجیناب و اصلی رو به نمایش بگذارید و با رنگ سیاه نپوشونید چون از زیبایی مدلها کم می کنه …. به هر حال ممنون از سایت تون

یک نظر دهید