مدل های روبان دوزی برجسته روی لباس و پارچه

1

جدیدترین مدل های روبان دوزی برجسته با طرح های زیبا و شیک برای دوخت روی لباس و پارچه را در این مطلب گردآوری نموده ایم که با مشاهده این مدل های جدید و متنوع و همچنین الگوبرداری از این طرح های جالب می توانید زیباترین روبان دوزی ها را انجام دهید. در ادامه با مشاهده این مدل های متنوع و شیک ما را همراهی نمایید و از طرح های ارائه شده نهایت استفاده را ببرید.

روبان دوزی برجسته با طرح های جدید و زیبا :

روبان دوزی برجسته یکی از جدیدترین مدل های روبان دوزی است که علاوه بر زیبایی بی نظیر، کاربرد های فراوانی دارد و می توان از آن استفاده های زیادی نمود. نام دیگر این نوع روبان دوزی، برجسته دوزی است که زیبایی و جلوه خاصی دارد. در ادامه چند مدل زیبا و ساده رویان دوزی های برجسته را مشاهده می فرمایید که شما را با این نوع روبان دوی بیشتر آشنا می کند.

روبان دوزی جدیدمدل روبان دوزی جدید و زیبامدل جدید روبان دوزیروبان دوزی روی سرویس آشپزخانهروبان دوزی روی کوسن تزیینیبرجسته دوزی با روبانمدل روبان دوزی برجستهروبان دوزی گل سنبل

یکی از کاربردهای این هنر زیبا، روبان دوزی روی لباس و مانتو است که جذابیت خاصی دارد و می توان با استفاده از آن تغییرات زیادی را بر روی لباس های ساده ایجاد نمود و آنها را تبدیل به لباس های مجلسی کرد. تصاویر زیر نمونه های مختلف برجسته دوزی را نشان می دهند که با الگوبرداری از این طرح های زیبا می توانید جذاب ترین روبان دوزی ها را انتخاب و تهیه نمایید.

روبان دوزی روی لباستالو روبان دوزی شیک و جدیدآموزش روبان دوزی برجستهروبان دوزی گل رز برجسته

برای انجام روبان دوزی برجسته علاوه بر روبان های مختلف، اغلب از وسایل دیگری از جمله سیم های مخصوص نیز استفاده می شود که در مبحث آموزش روبان دوزی به آن پرداخته ایم و روش صحیح روبان دوزی را آموزش داده ایم.

روبان دوزی برجستهروبان دوزی جدید و زیباآموزش روبان دوزی جدیدآموزش روبان دوزی روی کوسنآموزش روبان دوزی با طرح های جدیدمدل روبان دوزی جدیدمدل های جدید روبان دوزی

امیدواریم از مشاهده مدل هیا متنوع و زیبای روبان دوزی برجسته لذت برده باشید و از این هنر زیبا برای انواع کارهای هنری و تزیینی استفاده نمایید. همچنین پیشنهاد می کنیم به بخش روبان دوزی مراجعه نمایید و از دیگر طرح ها و مدل ها و همچنین آموزش های مربوطه دیدن فرمایید.

اشتراک گذاری

۱ دیدگاه

  1. واقعا سایت بسیار پر محتوایی دارین با این همه تلاش باید یه خداقوت بهتون گفت من دنبال این مطالب آموزنده بودم تا اینجا گیرش آوردم خواستم یه تشکری هم ازتون بکنم
    با سپاس فراوان

یک نظر دهید