ساخت کاردستی با سنگ با ایده های خلاقانه

3

ساخت کاردستی با سنگ های مختلف ایده جالب و قابل توجهی است که با به کارگیری آن می توانید با استفاه از وسایل و مواد دور ریختنی و بدون استفاده کاردستی های زیبا و کاربردی متنوعی تهیه نمایید. در این مطلب قصد داریم به معرفی انواع کاردستی های زیبای ساخته شده از سنگ بپردازیم که با مشاهده این مدل های زیبا می توانید بهترین ایده ها را در این زمینه بگیرید. تا  پایان با این تصاویر و مدل ها همراه ما باشید.

مدل های جدید کاردستی با سنگ و وسایل دور ریختنی :

سنگ یکی از در دسترس ترین مواد است که به راحتی تهیه می گردد و می توان زیباترین مدل های کاردستی با سنگ را ساخت و انواع مختلف اینگونه کاردستی ها را تهیه کرد. همانطور که گفتیم در این مطلب قصد داریم به معرفی این مدل کاردستی ها بپردازیم تا ضمن مشاهده آنها، از طرح ها و مدل های مختلف آن الگوبرداری نموده و به این وسیله جذاب ترین کاردستی ها را تهیه فرمایید.

کاردستی کودکانه با مواد دور ریختنیکاردستی کودکانه با سنگنقاشی روی سنگکاردستی کودکان با سنگ ریزهنقاشی روی سنگساخت کاردستی جدیدکاردستی با مواد دور ریختنی

از دیگر ایده های جالب و قابل توجه برای ساخت کاردستی های مختلف با سنگ نقاشی روی سنگ است که زیبایی خاص و ویژه ایی به سنگ ها می بخشد و با به کارگیری آن می توانید سنگ ها را به شکل های مختلف درآورده و با آنها کاردستی های زیبایی بسازید. توجه داشته باشید که برای رنگ آمیزی و نقاشی سنگ ها می توانید از گواش و رنگ اکرلیک استفاده نمایید.

ساخت کاردستی جدید با سنگکاردستی با سنگنقاشی با گواش روی سنگکاردستی جدید با سنگخلاقیت با سنگ ریزهکاردستی خلاقانه

علاوه بر انواع کاردستی با سنگ برای کودکان، می توانید وسایل تزیینی زیبا و متنوعی نیز تهیه نمایید و از انها در تزیین منزل استفاده کنید. در ادامه نمونه های زیبا و جالب انواع وسایل تزیینی ساخته شده با سنگ را ملاحظه می فرمایید که هر یک از این مدل ها می توانند ایده جالبی برای ساخت کاردستی خلاقانه شما باشند.

کاردستی جدید با سنگ ریزهساخت کاردستی با سنگ ریزهساخت تابلو تزیینی با سنگکاردستی خلاقانه با سنگساخت تابلو با سنگ ریزهوسایل تزیینی با سنگکاردستی خلاقانه با سنگخلاقیت جدید با سنگ

با جذاب ترین مدل های کاردستی با سنگ آشنا شدید، امیدواریم با الگوبرداری از این مدل های زیبا بتوانید کاردستی ها و وسایل تزیینی مختلفی تهیه نمایید. همچنین می توانید با مراجعه به بخش کارستی از دیگر طرح ها و مدل ها نیز دیدن فرمایید و از ایده های مطرح شده نهایت استفاده را ببرید.

اشتراک گذاری

۳ دیدگاه

    • با سلام. از رنگ اکرلیک و گواش برای نقاشی روی سنگ می تونید استفاده کنید. ضمن اینکه در پایان از اسپری براق کننده برای تثبت رنگ و همچنین زیبایی بیشتر نیز استفاده نمایید. موفق باشید.

یک نظر دهید