کاردستی عید نوروز برای کودکان با ۲۰ ایده خلاقانه

2

ساخت کاردستی عید نوروز برای کودکان تنوع زیادی دارد و اغلب والدین و مربیان با نزدیک شدن به عید نوروز تلاش دارند با استفاده از خلاقیت و ابتکار زیباترین مدل های کاردستی برای عید نوروز را تهیه نمایند. بر همین اساس مجموعه ایی زیبا و جذاب از انواع کاردستی های ساخته شده برای سال نو و عید نوروز را گرداوری نموده ایم که در ادامه مشاهده می فرمایید.

ساخت کاردستی عید نوروز برای پیش دبستانی با طرح های جدید :

ایده های خلاقانه متعددی برای ساخت کاردستی عید نوروز برای کودکان وجود دارد که افراد با سلیقه های مختلف کاردستی مورد نظر را انتخاب و اقدام به ساخت آن می نمایند. یکی از ایده های جالب و جذاب برای ساخت این نوع کاردستی، ساخت هفت سین کودکانه و زیبا است که مناسب با ایام عید نوروز نیز می باشد و اغلب در ابعاد کوچک تهیه می شود و نمونه هایی از آن را در ادامه مشاهده می فرمایید.

کاردستی هفت سین

کاردستی عید نوروز

کاردستی جدید کودکانه

کاردستی هفت سین عید نوروز

کاردستی جدید عید نوروز

تزیین تخم مرغ های رنگی با طرحی کودکانه نیز می تواند کاردستی خلاقانه و زیبایی بری عید نوروز باشد. برای اینکار سعی کنید از رنگ های شاد و طرح های زیبا و کودکانه استفاده کنید.

کاردستی سال نو

کاردستی عید نوروز جدید

کاردستی سال نو

کاردستی کودکانه

ساخت کاردستی برای عید نوروز

کاردستی جدید برای عید

سبزه عید یکی از سین های ضروری است که اغلب به شکل های مختلف تهیه می گردد اما با کمی ابتکار و خلاقیت می توانید سبزه هایی با طرح کودکانه تهیه کنید و از آنها به عنوان کاردستی عید نوروز برای مهدکودک و پیش دبستانی استفاده نمایید. در ادامه نمونه های زیبا و جالبی از انواع سبزه عید کودکانه را مشاهده می فرمایید.

کاردستی برای عید نوروز

کاردستی جدید سال نو

کاردستی کودکان برای عید نوروز

کاردستی سبزه عید

ساخت انواع مختلف کارت تبریک عید نوروز با تم های کودکانه و همچنین انواع کاردستی با مقوا و کاغذ با طرح های متنوع نیز می تواند بهترین ایده برای ساخت کاردستی های عید نوروز باشد.برای اینگونه کارت پستال ها و کاردستی ها سعی کنید از طرح های اجزا هفت سین از جمله سیب، سیر، سبزه، سکه، سمنو، سماق، سنجد و یا طرح تنگ ماهی و دیگر وسایل سفره هفت سین استفاده کنید و از این طریق کاردستی های مرتبط زیبایی برای کودکان داشته باشید. در ادامه عکس های کاردستی های مختلف و متنوع ویژه عید نوروز و سال جدید را ملاحظه می فرمایید که هر یک می توانند ایده جالبی برای ساخت کاردستی برای کودکان شما باشند.

عکس کارت پستال کودکانه

کاردستی تنگ ماهی

کاردستی حاجی فیروز

کاردستی جدید سال نو

کاردستی حاجی فیروز

کاردستی جدید عید نوروز

کاردستی برای کودک

با جدیدترین مدل های کاردستی عید نوروز و سال نو آشنا شدید، امیدواریم با ایده گرفتن از این طرح های زیبا و متنوع جذاب ترین مدل های کاردستی را برای کودکان تهیه کنید. موفق باشید.

اشتراک گذاری

۲ دیدگاه

یک نظر دهید