طرز تهیه دسر ساده و خوشمزه برای مهمانی های عصرانه

9

آموزشی که در این مطلب در نظر گرفته ایم مربوط به طرز تهیه دسر با طعمی عالی و بی نظیر است که به راحتی تهیه می گردد و با به کارگیری آن می توایند دسری خوش طعم و عالی با ظاهری زیبا برای مهمانی های عصرانه تهیه نمایید. در ادامه طرز تهیه این دسر ساده و خوشمزه را مشاهده نمایید.

طرز تهیه دسر خوشمزه با بیسکویت و ژله :

همانطور که گفتیم در این مطلب طرز تهیه دسر ساده و راحتی را ارائه می دهیم که می توانید برای مهمانی ها و مجالس مختلف تهیه نمایید و از خوردن آن لذت ببرید. این دسر ظاهری زیبا و جذاب دارد که زینت بخش میز و سفره شما می شود. در این بخش آموزش تهیه آن را به صورت کامل ملاحظه نمایید همچنین این دسر را می توانید به عنوان دسر شب یلدا نیز تهیه نمایید.

مواد لازم برای تهیه دسر :

پودر ژله موز : یک بسته

تزیین ژله

بستنی وانیلی : یک و نیم لیوان

آموزش دسر

موز متوسط : دو عدد

تهیه دسر ساده با موز

بیسکویت : ده عدد

تهیه دسر با بیسکویت

طرز تهیه دسر عصرانه :

مقدار موادی که مطرح شد برای ظرف مستطیل با طول ۲۲ سانتی متر کافی است، درصورت تمایل موادمورد نیاز برای تهیه این دسر را اضافه یا کم نمایید. کف ظرف مورد نظر را با سلفون را پلاستیک فریزر به طور کامل بپوشانید. سپس موزها را برش زده و کف قالب بچینید. حال نصف پودر ژله را در نصف لیوان آب جوش حل نمودهو سپس نصف لیوان آب سرد به آن اضافه نمایید و بعد از حل شدن کامل ژله را روی موزها بریزید و حدود دو ساعت در یخچال قرار دهید تا ژله به طور کامل ببندد.

دسر ساده و خوشمزه با بیسکویت

باقیمانده پودر ژله را نیز در نصف لیوان آب جوش حل نموده وبعد از اضافه کردن نصف لیوان اب سرد، آن را به بستنی اضافه نموده و هم می زنیم تا یکدست شود.

دسر با موز و بیسکویت

طرز تهیه دسر

قالب را از یخچال خارج نموده و مایه بستنی و ژله را داخل آن ریخته و مجددا به مدت نیم ساعت در یخچال قرار دهید تا خودش را کمی بگیرد.

دسر ساده

سپس بیسکویت ها را روی آن چیده و مجددا به مدت یکساعت در یخچال قرار دهید تا دسر آماده شود.

دسر با بیسکویت و ژله

در صورت تمایل می توانید در طرز تهیه دسر به جای موز و ژله موزی از میوه ایی دیگر استفاده نمایید و بعد از آماده شدن دسر را برگردانده و از قالب خارج کنید و به تزیین دسر بپردازید.

طرز تهیه دسر

با طرز تهیه دسر برای عصرانه به صورت مرحله به مرحله آشنا شدید، امیدواریم با استفاده از این دستور دسری خوشمزه و عالی تهیه نمایید. پیشنهاد می کنیم برای مشاهده آموزش های بیشتر به بخش آشپزی مراجعه نمایید. نوش جان

        

اشتراک گذاری

۹ دیدگاه

    • خوشحالم که مورد توجه تون قرار گرفت. از بقیه دسر ها و دستورات آشپزی فوق العاده و امتحان شده هم دیدن کنید.

یک نظر دهید