تزیین برنج جدید و مجلسی با ایده های خلاقانه

0

تزیین برنج برای مهمانی ها و مجالس یکی از هنرهای زیبای خانم های هنرمند و کدبانو است که سعی می کنند با ابتکار و خلاقیت زیباترین تزیینات را داشته باشند. در این میان مشاهده مدل های مختلف تزیین دیس برنج کمک میکند با ایده گرفتن از تزیینات دیگران بهترین تزیین غذا را دشاته باشید. به همین منظور در این مطلب مجموعه ایی از تصاویر زیبا و جالب تزیین پلو را جمع آوری کردم که هر یک از تصاویر می توانند ایده جالب و قابل توجهی برای تزیینات شما باشند.

تزیین برنج با زعفران و زرشک به همراه ایده های جدید :

روش های متعددی برای تزیین برنج وجود دارد که با به کارگیری آنها می توانید زیبایترین تزیین غذا و سفره آرایی را برای مهمانی های مختلف داشته باشید. در ادامه با روش های مختلفی برای تزیین دیس برنج و سفره آرایی جدید آشنا خواهید شد.

تزیین برنج با زعفران :

یکی از رایج ترین روش ها برای تزیین پلو استفاده از زعفران دم کرده است که به کمک آن می توانید دیس برنج را به بهترین شکل تزیین نمایید. تصاویر زیر نمونه هایی از این سبک تزیینات می باشند که هر یک ایده جالب و قابل توجهی برای تزیینات شما با زعفران به حساب می آید.

برنج قالبی

سفره آرایی

تزیین پلو مجلسی

تزیین برنج با زرشک و زعفران :

استفاده همزمان از زرشک و زعفران به دلیل ایجاد ترکیب رنگی زیبا و جذاب، باعث می شود غذای شما ظاهری متنوع و دلنشین بیابد و از این طریق بهترین و مناسب ترین تزیینات را داشته باشید. در این بخش با مدل های متنوع و زیبای تزیین برنج با زعفران و زرشک را مشاهده می فرمایید که هر یک می توانند الگو مناسبی برای تزیین غذا شما باشند.

تزیین برنج با زعفران

تزیین غذا

تزیین برنج رنگی :

با استفاده از انواع رنگ خوراکی و همچنین آب سبزیجات و برخی از میوه ها می توایند برنج ها را رنگی نموده و برای تزیین دیس برنج از برنج رنگی استفاده نمایید که در ادامه چند نمونه از این سبک تزیینات را ملاحظه می فرمایید.

تزیین پلو رنگی

تزیین برنج

تزیین پلو رنگی

تزیین دیس برنج

تزیین برنج قالبی :

برنج قالبی یکی از مدل های شیک و زیبای پلو است که برای مهمانی ها مورد استفاده قرار می گیرد. توجه داشته باشید که می توانید بعد از قالب زدن برنج آن را به بهترین شکل تزیین نمایید و به کمک آن زیباترین سفره آرایی را دشاته باشید. برای انجام اینک ار می توانید از ایده های به کار رفته برای تزیین شله زرد قالبی نیز استفاده نمایید.

تزیین برنج با زعفران و زرشک

تزیین مجلسی برنج

تزیین پلو

تزیین زیبای برنج

تزیین غذای ایرانی

تزیین جدید برنج

برنج قالبی

تزیین جدید برنج قالبی

تزیین برنج مجلسی :

مدل های شیک و زیبایی که در ادامه مشاهده می فرمایید به راحتی و با کمی خلال پسته و بادام در کنار زعفران و زرشک تزیین شده اند و با می توانید با الهام گرفتن از این تصاویر زیبا تزیینات متنوع و جالبی داشته باشید.

تزیین دیس پلو

تزیین ساده برنج

تزیین جدید پلو

تزیین غذای جدید

جدیدترین وزیباترین مدل های تزیین برنج را مشاهده نمودید. امیدواریم با الگوبرداری از این طرح ها، قشنگ ترین تزیینات را داشته باشید. برای آشنایی با تزیینات مختلف و همچنین مشاهده آموزش های متنوع در این زمینه به بخش سفره آرایی هنر درخانه مراجعه نمایید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید