کاردستی شب یلدا برای مهد کودک ها و مدل های جدید گیفت شب یلدا

3

ساخت کاردستی شب یلدا ایده جالب و جذابی برای کودکان است که اغلب والدین عزیز و همچنین مربیان مهدکودک ها اقدام به ساخت آن می نمایند. در این مطلب قصد داریم به معرفی مدل های جدید و زیبای کاردستی و انواع گیفت شب یلدا بپردازیم و از این طریق شما را با ایده های جدید و زیبا در جهت ساخت انواع کاردستی آشنا نماییم. در ادامه طرح ها و مدل های شیک و زیبای کاردستی های شب یلدا را ملاحظه می فرمایید. تا پایان همراه ما باشید.

مدل های جدید و زیبای کاردستی شب یلدا با ایده های خلاقانه :

با کمی خلاقیت و ابتکار می توانید انواع کاردستی شب یلدا را به زیباترین شکل تهیه نمایید، برای این کار بهترین ایده، الگوبرداری از خوردنی های شب یلدا است که می توان نمونه آنها را با کاغذ و مقوا تهیه کرد. در ادامه طرح های زیبا و متنوعی از انواع کاردستی خلاقانه شب یلدا را مشاهده می فرمایید که با الگوبرداری از میوه های این شب تهیه شده اند و نمادی از شب یلدا هستند.

کاردستی هندوانه به مناسبت شب یلدا :

ساخت کاردستی به شکل هندوانه یکی از پرکاربردترین کاردستی ها برای شب یلدا است که اغلب به عنوان گیفت شب یلدا نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این کاردستی با کاغذ و مقوا تهیه میگ ردد البته می توان برای ساخت آن از انواع بشقاب های یکبار مصرف و وسایل دور ریختنی نیز استفاده نمایید و از این طریق کاردستی های زیبا و جالبی با طرح هندوانه بسازید و مورد استفاده قرار دهید. نمونه هایی که در زیر مشاهده می فرمایید کاردستی های ویژه شب یلدا هستند که با الگوبرداری از هندوانه ساخته شده اند و می توانند ایده مناسبی برای کاردستی شما باشند.

کاردستی شب یلدا

کاردستی شب یلدا

کاردستی هندوانه

گیفت شب یلدا

کاردستی طرح هندوانه برای شب یلدا

کاردستی کودک

کاردستی با کاغذ رنگی

کاردستی هندوانه

کاردستی شب یلدا با طرح کدو :

کدو یکی از اقلام ثابت شب یلدا است که با الگوبرداری از آن می توانید کاردستی های کودکانه جالب و متنوعی تهیه نمایید. در این بخش با طرح های زیبا و جالب کاردستی کودک برای شب یلدا با الگوبرداری از کدو را ملاحظه می نمایید که می توان از برای ساخت کاردستی های متنوع ایده گرفت.

کاردستی خلاقانه برای شب یلدا

کاردستی جدید و خلاقانه

کاردستی کودکان

کاردستی کدو تنبل

گیفت شب یلدا

کاردستی انار برای شب یلدا :

می توانید کاردستی های متنوعی با کاغذ و مقوا به شکل انار درست کنید و آنها را به عنوان گیفت و کاردستی مخصوص شب یلدا برای مهدکودک ها و همچنین هدیه دادن به بچه ها مورد استفاده قرار دهید. همچنین می توانید با به کارگیری ایده های خلاقانه و جدید به ساخت کاردستی با وسایل دور ریختنی بپردازید. در این بخش با انواع مختلف کاردستی شب یلدا آشنا می شوید که به شکل انار تهیه شده اند و با ایده گرفتن از آنها می توانید زیباترین کاردستی ها را تهیه و مورد استفاده قرار دهید.

کاردستی انار شب یلدا

کاردستی شب یلدا

کاردستی با کاموا

کاردستی جدید

کاردستی جدید شب یلدا

امیدواریم از مشاهده مدل های متنوع و زیبای کاردستی شب یلدا لذت برده باشید و با الگوبرداری از این مدل های زیبا و جالب مناسبترین کاردستی ها را برای کودکان تهیه نمایید. پیشنهاد می کنیم از دیگر طرح ها و مدل ها و همچنین آموزش های مختلف در این رابطه در بخش کاردستی دیدن نمایید. موفق باشید.

اشتراک گذاری

۳ دیدگاه

  1. به نظر من اگه چیز بیشتری داشت بهتر بود ولی از اونی که این همه وسایل خوشگلی درست کرده واقعا متشکرم******

یک نظر دهید