نحوه تزئین اسکناس برای عیدی

1

دادن عیدی در اکثر اعیاد خصوصا عید نوروز و عید غدیر از آداب و رسوم ویژه ما ایرانی هاس که این جشن ها رو زیبا تر کرده و از اونجایی که سلیقه ها کاملا متفاوته اغلب ترجیح میدیم از پول به عنوان عیدی استفاده کنیم و وقتی این عیدی دادن زیباتر میشه که اسکناس هایی که قراره عیدی بدیم رو تزئین کنیم. امروز تصمیم دارم یه نوع تزئین اسکناس خیلی عالی بهتون یاد بدم که مطمئنم خیلی جاها میتونین ازش استفاده کنین. پس همراهم باشین.

آموزش تزئین اسکناس به شکل گل:

برای این نوع تزئین اسکناس  به سه عدد اسکناس نو احتیاج دارین، سعی کنین از یه نوع اسکناس استفاده کنین تا کار شما یک رنگ شه و زیباتر به نظر بیاد.

تزئین اسکناس

برای شروع تزئین اسکناس یکی از اسکناس ها رو بردارین و چهار گوشه ش رو همونطور که توی تصویر میبینید تا بزنید.

تزئین اسکناس

بعد از تا زدن گوشه های اسکناس لبه های اونو به داخل برگردونین و از وسط به تای دیگه بزنین.

تزئین اسکناس

تزئین اسکناس

 در ادامه تزئین اسکناس مراحل قبل رو برای دو اسکناس دیگه تکرار کنین. حالا شما سه تا اسکناس تا شده دارین که هر کدوم از این اسکناس ها دو گلبرگ گل رو تشکیل میدن و در نهایت تزئین اسکناس شما به شکل یه گل زیبا با شش گلبرگ خواهد بود.

تزئین اسکناس

حالا وقتشه که سه تا اسکناس رو روی هم بذارین و با یه تکه روبان به هم ببندین. البته اگه میخواین گل شما ساقه داشته باشه میتونین برای بستن اسکناس ها از سیم های ظریف مخصوص گلسازی استفاده کنین.

تزئین اسکناس

بعد از بستن اسکناس ها به هم، اونها رو کمی از هم فاصله بدین و با دست مرتبش کنین. حالا شما یه گل خیلی زیبا دارین که میتونین به عنوان عیدی و حتی شاباش تو جشن عروسی ازش استفاده کنین.

تزئین اسکناس

تزئین اسکناس

مهمترین حسن این نوع تزئین اسکناس اینه که به اسکناس صدمه ایی وارد نمیشه و بعد میتونین از اون به راحتی استفاده کنین.امیدوارم از آموزش تزئین اسکناس  امروز خوشتون اومده باشه و موقع جشن ها و شادی ها ازش استفاده کنین. شاد و موفق باشین

اشتراک گذاری

۱ دیدگاه

یک نظر دهید