ساخت هفت سین عروسکی زیبا و جدید + عکس های تزیین هفت سین

0

هفت سین عروسکی از هفت سین های فوق العاده زیبا و متفاوته که طرفدارهای زیادی داره. امروز با چیدن یک مدل متفاوت و جدید از هفت سین های عروسکی در خدمتتون هستم و سعی میکنم اموزش کامل این نوع هفت سین زیبا و شک رو براتون بزارم. با ادامه مطلب همراهم باشید.

عکس های تزیین هفت سین عروسکی زیبا:

برای چیدن هفت سین عروسکی شما میتونید از انواع عروسک ها و همینطور مجسمه های مختلف استفاده کنید. من در اینجا از چهار تا مجسمه به شکل فرشته استفاده کردم، که میتونید این مجسمه های زیبا رو از فروشگاه های مختلف خریداری کنید. راستی دوستای گلم من ترجیح دادم عروسک هام شبیه به هم نباشن که این انتخاب کاملا سلیقه ایه. اینم از عروسک اول که قراره سکه های هفت سین تو دستش باشه. برای تزیین سکه ها از یه مقدار تور و چسب استفاده کردم.

هفت سین عروسکی

از عروسک دومم که حالت جا شمعی داره برای سیر و سنجد استفاده کردم که واقعا نمای قشنگی به هفت سین میده.

هفت سین

به عروسک بعدی دو تا پر سفید چسبوندم و روی پرها کمی چسب ریختم و سماق و سیاه دانه رو روش چسبوندم.

هفت سین عروسکی

به دست عروسک آخر هم اسپند هایی که قبلا مثلا مروارید تزیین شون کرده بودم دادم.

هفت سین عروسکی

اینم نمونه تکمیل شده عروسک های هفت سین.

هفت سین

دو تا عروسک مختلف رو هم برای سبزه آماده کردم که شما میتونید از مدل های مختلف عروسک استفاده کنید. که البته به دلایلی نشد برای هفت سینم ازشون استفاده کنم و یه مدل سبزه دیگه گذاشتم.

هفت سین

هفت سین

هفت سین

خب دوستای گلم در ادامه چیدن تنگ ماهی و سیب های هفت سین و همینطور تخم مرغ رنگی ها رو میبینید که من برای چیدن هفت سین عروسکی ازش استفاده کردم.

هفت سین

هفت سین

اینم نمونه تکمیل شده هفت سین عروسکی من که برای سال ۹۲ چیده بودمش و همگی ازش خوششون اومد.

هفت سین

خب دوستان امیدوارم ایده های خوبی برای چیدن هفت سین گرفته باشید. خوشحال میشم اگه عکس هفت سین هاتونو برام بفرستید تا به اسم خودتون تو سایت هنر در خانه بزارم. راستی برای مشاهده مدل های بیشتر هفت سین و همینطور نحوه چیدن اونها حتما سری به هفت سین بزنید. لحظه هاتون خوش

اشتراک گذاری

یک نظر دهید