مدل مانتو پاییزه ۲۰۱۵ جدید و شیک دخترانه

1

انتخاب مدل مانتو پاییزه شیک و مناسب یکی از دغدغه های همه دختران و خانم های جوان است که به شیک پوشی اهمیت می دهند. در این مطلب سعی داریم مدل های جدید و شیک مانتوهای پاییزی را معرفی نماییم تا ضمن آشنایی با جدیدترین مدل ها، بتوانید با مشاهده طراحی های جدید مانتو بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

مدل مانتو پاییزه دخترانه و زنانه:

در این مجموعه تصاویر جدید و شیک مدل مانتو پاییزه را مشاهده خواهید نمود. این مدل های زیبا و شیک توسط طراحان مد، طراحی شده اند و هر یک از این مدل های می توانند ایده مناسب و جذابی برای انتخاب مانتو پاییزه شما باشند. یکی از نکات قابل توجه برای انتخاب مانتو پاییزه انتخاب رنگ مناسب است. برای مانتوهای مناسب فصل پاییز اغلب از رنگ های گرم استفاده می شود. برای مانتوهای پاییزه از پارچه های به نسبت ضخیم استفاده می شود، همین امر باعث ایست بهتر مانتو شده و زیبایی بیشتری به مانتو می بخشد. در ادامه جدیدترین مدل های مانتو پاییزه ۲۰۱۵ را مشاهده می فرمایید.

مدل مانتو

مدل مانتو

مانتو پاییزه

مدل مانتو

مدل مانتو

مانتو پاییزه

مدل مانتو

مدل مانتو پاییزه مجلسی ۲۰۱۵ :

مدل های مانتو پاییزه که برای مجالس و مهمانی ها استفاده می گردد طراحی متفاوتی دارند. در این مدل مانتوها ظاهر مانتو و ترکیب رنگ های آن اهمیت زیادی دارد. در ادامه می توانید مدل های مانتو پاییزه مجلسی شیک و مدرن را مشاهده فرمایید و از هریک از این مدل ها ایده های خوبی بگیرید.

مدل مانتو

مدل مانتو

مدل مانتو

مانتو پاییزه

مدل مانتو

مدل مانتو

مدل های مانتو پاییزه اسپرت :

اغلب دانشجویان ترجیح می دهند از مدل مانتوهای پاییزه اسپرت و شیک استفاده نمایند و با انتخاب این سبک مانتوها شیک پوش تر و جذاب تر شوند. نمونه های زیر می توانند انتخاب مناسبی برای مانتو پاییزه شما باشند.

مدل مانتو

مدل مانتو

مدل مانتو

مانتو پاییزه

مدل مانتو پاییزه

مدل مانتو

انواع مدل مانتو پاییزه شیک و زیبا را مشاهده فرمودید، امیدواریم از مشاهده این مدل های زیبا و شیک نهایت استفاده را برده باشید. پیشنهاد می کنیم از دیگر مدل های شیک و زیبا در بخش مدل مانتو دیدن فرمایید. موفق باشید.

اشتراک گذاری

۱ دیدگاه

یک نظر دهید