ساخت کاردستی با کاموا و ساخت منگوله های کاموایی

8

ساخت کاردستی با کاموا های اضافه که توی خونه دارید و همینطور ساخت منگوله های کاموایی که کاربرد خیلی زیادی در ساخت کاردستی های مختلف و جدید و تزیینات دارند خیلی راحت و جذابه. برای ساخت این نوع کاردستی فقط به چند رنگ کاموا احتیاج دارید که در ادامه بیشتر براتون توضیح میدم. همراهم باشید.

کاردستی با کاموا های دور ریختنی و بازیافتی:

با ساخت کاردستی با کاموا های رنگی در خدمتتون هستم و تصمیم دارم یه آموزش زیبا و جذاب رو برای ساخت کاردستی های جدید و متفاوت بهتون معرفی کنم. برای این نوع کاردستی که همگی به اسم منگوله های کاموایی میشناسیمش به چند رنگ کاموا و تکه های کارتن احتیاج دارید. برای شروع ساخت کاردستی کارتن رو مطابق شکل برش بزنید. برای هر منگوله به دو تکه کارتن احتیاج دارید که بابر اونها رو مقابل هم قرار بدید و بعد شروع به پیچیدن کامواها اطراف کارتن کنید. اگه میخواین گلوله نخی چند رنگ بسازید کامواها رو به ترتیب رنگ بپیچید. از این روش بیشتر برای ساخت میوه با کاموا استفاده میشه. بعد از پیچیدن کامل کامواها، به کمک قیچی لبه های کامواها رو برش بزنید تا فرم گلوله درست شه.

ساخت کاردستی با کاموا

ساخت کاردستی با کاموا

ساخت کاردستی با کاموا

حالا شما میتویند به راحتی انواع منگوله های کاموایی رو در سایزهای دلخواه درست کنید و از این کاردستی زیبا لذت ببرید. در ادامه چند مدل کاردستی با کاموا و منگوله هایی کاموایی که با روش بالا درست شده رو میبینید که میتونه ایده خوبی برای ساخت کاردستی باشه.

ساخت کاردستی

ساخت کاردستی

کاردستی

کاردستی ساده

کاردستی ساده

کاردستی ساده

کاردستی جدید

کاردستی جدید

از منگوله های کاموایی علاوه بر کاردستی های مختلف میتونید برای تزیینات منزل و ساخت وسایل تزیینی با کاموا هم استفاده کنید و وسایل جدید و زیبایی با کمی خلاقیت و ابتکار بسازید و از داشتن اونها لذت ببرید.

آموزش کاردستی

ساخت کاردستی

کاردستی با وسایل دور ریختنی

کاردستی با وسایل دور ریختنی

کاردستی با وسایل دور ریختنی

کاردستی با کارتن

کاردستی با کارتن

کاردستی با وسایل دور ریختنی

خب دوستهای هنرمند امیدوارم از ساخت کاردستی با کاموا که امروز آموزشش رو براتون گذاشتم خوشتون اومده باشه و حتما توی خونه اونها رو با کامواهای بازیافتی درست کنید. راستی برای مشاهده آموزش های بیشتر و متفاوت تر حتما سری به بخش کاردستی هنر در خانه بزنید. لحظه هاتون خوش.

اشتراک گذاری

۸ دیدگاه

  1. سلام از آموزشاتون ممون میشه اون منگوله ای که توش حروف انگیسی هست رو آموزشش رو بذارید یا به ایمیلم بفرستید ممون میشم. 🙂

یک نظر دهید