عکس های چیدمان سفره هفت سین ۹۳

0

تماشای مدل های جدید چیدمان سفره هفت سین ۹۳ برای همه ما جذابه. عید نوروز یکی از آیین های خیلی قشنگه ما ایرانیهاس و یکی از عادت های زیبای عید نوروز چیدن هفت سین با سلیقه و ذوق خانمهای ایرانیه. تصمیم دارم امروز چیدن چند نمونه هفت سین ۹۳ زیبا و جدید رو بهتون آموزش بدم. امیدوارم خوشتون بیاد.

ایده هایی برای تزئین هفت سین ۹۳ :

یکی از روشهای رایج، چیدن هفت سین داخل گیلاس یا جام های مختلفه که البته میتونین جام ها رو با مدلهای خیلی زیبا تزئین میکنن تا یه هفت سین متفاوت داشته باشین. میشه پایه جام ها رو با انواع گلهای ریز که تو خونه دارین تزئین کنین. برای این کار میتونین از روبان های رنگی و رشته های مروارید هم استفاده کنین. داخل جام ها رو هم میشه با پوشال های رنگی پر کنین و هر کدوم از سین های هفت سین ۹۳ رو روی پوشالها قرار بدی

سفره هفت سین 93

سفره هفت سین 93

سفره هفت سین 93

سفره هفت سین 93

سفره هفت سین 93

اگه میخواین هفت سین امسال رو توی فضایی شبیه به طبیعت بچینید پیشنهادم به شما اینه که از تکه سنگهایی با رنگهای مختلف و زیبا استفاده کنین و با گلها و برگهای رنگی و تکه های چوب و حتی میوه های کاج اطرافشو تزئین کنین تا بیشتر به طبیعت شبیه شه. البته نباید فراموش کنیم که سبز کردن سبزه عید همیشه میتونه طراوت و شادابی رو در ایام نوروز به ما هدیه بده.

سفره هفت سین 93

یکی دیگه از مدل های هفت سین ۹۳ که همه خانمها میپسندن و دوسش دارن استفاده از عروسک یا مجسمه های مختلفه. شمام میتونین چند تا عروسک آماده کنین و هر کدوم از سین های هفت سین رو به دست یک کدومشون بدین.

سفره هفت سین 93

همچنین میتونین از بالشتک های کوچک و رنگی استفاده کنین و بعد از اینکه اونها رو با سلیقه خوتون تزئین کردین، سین های هفت سین رو روی اون بچسبونین.

سفره هفت سین 93

راستی تا یادم نرفته بگم که میتونین سین های هفت سین رو به شکلهای مختلف تزئین کرد مثلا میشه سنجدها رو با چند تکه سیم به صورت شاخه ایی در آورد و یا اونها رو با چسب کنار هم چید و بعد داخل سفره هفت سین گذاشت.

سفره هفت سین 93

سفره هفت سین 93

امیدوارم از مشاهده عکس های سفره هفت سین ۹۳ ایده های خوبی بگیرین و یه سفره هفت سین خیلی خیلی زیبا داشته باشین.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید