ساخت کاردستی ساده برای کودکان با وسایل بازیافتی

3

با آموزش ساخت کاردستی ساده برای کودکان در خدمتتون هستم. شما میتونید کاردستی های جالب و زیبایی با وسایل بازیافتی و بدون استفاده برای بچه ها درست کنید. ساخت کاردستی های جالب و خلق ایده های جدید برای همه ما لذت بخشه و کمک میکنه کارهای هنری جدید ی انجام بدیم. با این آموزش متفاوت همراهم باشید.

نحوه ساخت کاردستی ساده با مواد دور ریختنی:

ساخت این کاردستی ساده و زیبا خیلی راحته و شما میتونید با وسایلی که دیگه براتون کاربرد نداره و ازشون هیچ استفاده ایی نمیکنید این کاردستی متفاوت و جالب رو بسازید. وسایلی که برای ساخت این مدل کاردستی احتیاج دارید شامل قوطی های نوشابه خالی، رول های مقوایی دستمال کاغذی و وسیله هایی از این دسته که میتونه برای ساخت جاقلمی بهمون کمک کنه. علاوه بر این ها به مقداری پارچه و چسب هم احتیاج داریم.

کاردستی ساده

خب دوستهای گل بریم سراغ ساخت کاردستی، برای شروع وسایل و قوطی هایی که آماده کردید رو با پارچه و به کمک چسب بپوشونید.

کاردستی ساده

کاردستی ساده

کاردستی ساده

ساخت کاردستی

روی یه تکه مقوای ضخیم طرح چیدمان جاقلمی رو بکشید و اونو بعد از برش زدن با پارچه کامل بپوشونید.

ساخت کاردستی

کاردستی با وسایل دور ریختنی

وسایلی که از قبل آماده کردید رو با دقت روی سطح صافی که با پارچه پوشوندین بچسبونید. کاردستی ما تقریبا آماده س. حالا وقتشه که با کمک گرفتن از هنرتون این کاردستی ساده رو تزیین کنید.

ساخت کاردستی

برای تزیین میتونید از انواع برش های پارچه استفاده کنید. مثلا با پارچه ها انواع گلهای پارچه ایی رو بسازید و یا از تورها و نوارهای مختلف برای تزیین این کاردستی استفاده کنید.

کاردستی با وسایل دور ریختنی

کاردستی با وسایل دور ریختنی

کاردستی با وسایل دور ریختنی

کاردستی

کاردستی

خب دوستای گل اینم نمونه تکمیل شده کاردستی ما که میتونید علاوه بر جاقلمی به عنوان جای وسایل آرایش و حتی گلدان استفاده کنید.

کاردستی

امیدوارم از ساخت این کاردستی ساده و زیبا لذت برده باشید و حتما برای بچه ها درست کنید. دوستهای هنرمند برای مشاهده مدل های بیشتر و آموزش های متنوع تر حتما سری به بخش کاردستی هنر در خانه بزنید. لحظه هاتون خوش

اشتراک گذاری

۳ دیدگاه

یک نظر دهید