جدیدترین مدل های تزیین ژله شب یلدا را اینجا ببینید

0

تهیه دسر و ژله برای مهمانی و دورهمی شب یلدا از جمله مواردی محسوب می گردد که اهمیت زیادی دارد، در این راستا ظاهر دسر نیز به اندازه طعم و مزه آن اهمیت زیادی دارد. حال با نزدیک شدن به شب یلدا قصد داریم بهترین ترفندها برای دیزاین ژله به شکل هندوانه و انار مناسب شب چله را آموزش دهیم که مطمئنا مورد توجه شما عزیزان قرار خواهد گرفت. در ادامه با جذابترین ترفندها برای تزیین ژله شب یلدا همراه ما باشید.

۲۱ ایده برای تزیین ژله و دسر شب یلدا

در مطالب قبلی بهترین ایده ها برای تزیین شب یلدایی عروس ۱۴۰۲ را معرفی نمودیم، همانطور که اشاره شد برای داشتن تزیینی زیبا و خاص باید به تمامی اجزا توجه نمود و هر یک را جداگانه و متناسب با تم تزیین کرد. تزیین دسر و ژله یکی از این موارد است که باید به آن توجه شود. اغلب دسرها و ژله هایی که برای شب یلدا تهیه می شود به شکل هندوانه، انار و… هستند و یا سعی می شود در تهیه آنها از ژله قرمز و سبز استفاده شود.

تزیین ژله شب یلداژله قالبی به شکل هندوانه

تزیین ژله تک نفرهژله شیک برای شب یلدا

تزیین ژله انار شب یلداتزیین ژله انار شیک

تزیین ژله تک نفرهژله به شکل هندوانه

تهیه ژله هندوانه ای برای شب یلداتزیین ژله لیوانی نک نفره

تزیین ژله به شکل هندوانهتزیین ژله ساده

تزیین ژله هندوانه ایژله قالبی به شکل هندوانه

تزیین ژله شیک و زیباژله شیک برای شب یلدا

ژله قالبی به شکل هندوانهدیزاین دسر شب یلدا

قطعا وجود دسر و ژله های شیک و خاص می تواند جایگاه ویژه ایی بر روی میز شب یلدا شما داشته باشد و زیبایی بخش تزیین میز شب یلدا باشد. در ادامه مجموعه ایی دیدنی از ایده های جذاب برای تزیین ژله و دسر به شکل هندوانه و انار را ارائه می دهیم که می توانید با الگوبرداری از آنها زیباترین دیزاین ها را داشته باشید.

تزیین ژله به شکل هندوانه

تهیه ژله قالبی به شکل هندوانه

 

ژله شب یلدا

ژله برای شب یلدا

تزیین دسر شب یلدا

تزیین ژله مجلسی

ژله شیک برای شب یلدا

ژله شب یلدا تک نفره

تزیین ژله شب یلدا

ژله هندوانه ای شب یلدا

تزیین دسر شب یلدا

ژله قالبی

همانطور که ملاحظه نمودید ژله ها و دسر های مخصوص شب یلدا تنوع بسیار بالایی دارند و می توانید آنها را به راحتی در منزل تهیه نمایید و برای مهمانی و دورهمی شب یلدا سرو نمایید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای مشاهده دیگر ایده های یلدایی از مطالب متنوع و جذاب مجله ما دیدن نمایید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید