مدل های مانتو پاییزه ۱۴۰۲ برای استایل های شیک و خاص

0

برای داشتن استایلی شیک و زیبا در فصل پاییز لازم است از قبلا با مانتوهای ترند شده آشنا شوید تا بتوانید استایلی خاص و قابل توجه داشته باشید. از این رو قصد داریم در این مقاله به معرفی جدیدترین مدل های مانتو پاییزه ۱۴۰۲ بپردازیم که برای افراد با سلایق پوششی مختلف مناسبند و می توانید با توجه به آنها استایل پاییزی متناسب با خود را انتخاب نمایید.

۴۰ مدل مانتو پاییزه ۱۴۰۲ با طرح های متنوع و زیبا

مدل مانتوهای معرفی شده برای فصل پاییز اغلب با پارچه های به نسبت ضخیم مثل جین، کتان، کشمیر، مخمل، سوییت و… دوخته می شوند و در طراحی آنها سعی شده است به گونه ایی زیبایی و جذابیت در کنار کارایی مناسب رعایت شود. مانتوهای پاییزه شامل انواع مانتو مجلسی و رسمی مثل مانتو مخمل سوزندوزی، مانتو کتان در رنگ های مختلف، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو فانتزی و… و همچنین انواع مانتو اسپرت مثل مانتو جین، شکت، مانتو چارخونه و… می باشند که هر یک طرفداران خاص خود را دارند و می توان با آنها استایل های متفاوت و به روزی داشت، همانطور که می دانید استایل پاییزه با دامن در سال ۱۴۰۲ ترند شده است که می توان آن را با مانتوهای پاییزه کوتاه و انواع کت اجرا نمود.

مانتو زنانه پاییزی

مانتو شیک زنانه

مانتو پاییزه شیک و زیبا

مدل مانتو جدید دخترانه

مدل مانتو پاییزه 1402

مدل مانتوی پاییزی جدید

مانتو شیک دختراته

مانتوهای پاییزه در عین زیبا و جذاب بودن بسیار راحت و کاربردی می باشند، تنها کافیست به این نکته توجه نمایید که آنها را چگونه ست نمایید تا استایل زیبایی داشته باشید. در ادامه تعدادی از زیباترین و جدیدترین مدل های مانتو پاییزه را مشاهده می نمایید که برای افراد با سلایق پوششی متفاوت مناسب هستند.

مدل مانتو 1402

مدل مانتو شیک زنانه

مدل مانتو پاییزه 1402

مانتو جدید زنانه

مدل کت پاییزه 1402

مدل مانتو جدید پاییزه

مانتو دخترانه جدید

مانتو پاییزه شیک

استایل پاییزه دخترانه

مانتو پاییزه شیک و جدید

مدل مانتو بلند جدید

مدل مانتو پاییزه 1402

استایل پاییزه دخترانه

مدل مانتو 1402

مدل مانتو پاییزه 1402

مانتو کتی پاییزه

مدل مانتو پاییزه 1402

مانتو پاییزه دخترانه

مانتوهای جین و انواع مانتو کشمیر با طرح ساده و یا چهارخونه سال هاست که در فصل پاییز به شدت مورد توجه قرار می گیرند و استایل های پاییزی زیبایی می توان با آنها ساخت. در ادامه چند مدل از زیباترین مانتوهای پاییزی با پارچه جین و کشمیر را مشاهده می نمایید که از محبوب ترین مانتوهای پاییزه ۱۴۰۲ محسوب می گردند.

مدل مانتو جدید پاییزه

استایل پاییزه با شکت

مدل مانتو جین کوتاه

مدل مانتو جدید دخترانه

مدل مانتو پاییزه 1402

مدل مانتو جین 1402

مدل مانتو مجلسی زنانه

مدل مانتو پاییزه

مدل مانتو پاییزی شیک و زیبا

استایل پاییزه 1402

مانتو پاییزه جدید

مدل مانتو جین دخترانه

مانتو کشمیر دخترانه

مدل شکت پاییزه 1402

مانتو پاییزه شیک

مانتو جین شیک

مانتو جین زغالی

توجه داشته باشید که بهترین رنگ ها برای فصل پاییز شتری، آجری، قهوه ای، کرمی، سبز سدری یا یشمی، قرمز، خاکستری و… می باشند که می توان در استایل خود از ترکیب یک یا دو رنگ از رنگ های ذکر شده استفاده نمایید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید