مدل های مانتو سوزن دوزی جدید که امسال ترند شده اند

0

مانتوهای سوزن دوزی شده را می توان جدیدترین مدل مانتوی موجود در مزون های معروف دانست که تنوع بالایی از لحاظ طرح و مدل دارند، این سبک مانتوها به دلیل داشتن پارچه ایی شیک و لوکس از بهترین انتخاب ها به عنوان مانتو مجلسی محسوب می گردند و می توان با آنها استایلی به روز و زیبا داشت که در این مقاله قصد داریم شیک ترین مدل های این سبک مانتوها را معرفی نماییم.

۳۷ مدل مانتو سوزن دوزی شده جدید و شیک

پارچه های سوزن دوزی شده از جمله شیک ترین و جدیدترین پارچه ها برای دوخت انواع کت، مانتو و لباس مجلسی و… می باشند که دارای تنوع بالایی هستند. پارچه های مخمل و لینن رایج ترین پارچه هایی هستند که سوزن دوزی شده اند با این حال شما می توانید این هنر زیبا را روی دیگر پارچه ها نیز مشاهده نمایید. دوخت مانتو کتی، مانتو بلند، مانتو فانتزی، مانتوهای کارشده و فاخر و… از رایج ترین ایده ها برای استفاده از پارچه های سوزن دوزی می باشد که هر یک جذابیت و زیبایی خاص خود را دارند. توجه داشته باشید که سوزن دوزی روی لباس و مانتو از ترندهای امسال هستند که بسیار مورد توجه نیز قرار گرفته اند. در ادامه چندین مدل مانتو لنین، کرپ و مخمل با پارچه های سوزندزی را مشاهده می نمایید.

مانتو سوزن دوزی مجلسی

مدل مانتو جدید زنانه

 

مدل مانتو با پارچه سوزن دوزی

مانتو سوزن دوزی شده

مدل مانتو سوزن دوزی شیک

مانتوی سوزن دوزی

مدل ژیله سوزن دوزی

مدل مانتو جدید زنانه

مانتوهای سوزن دوزی شده ممکن است به صورت ترکیبی از سوزن دوزی و پارچه ساده نیز تهیه شده باشند که زیبایی کار را چندین برابر می کنند. توجه داشته باشید اغلب پارچه های ساده به کار برده شده در دوخت این مانتو ها، مشابه با رنگ زمینه قسمت گلدوزی شده می باشد که زیبایی بیشتری به مانتو می بخشد.

مانتو شیک زنانه

مانتو شیک زنانه

مدل مانتوی سوزن دوزی شیک

مانتو شیک زنانه

مانتوی مخمل مجلسی

مانتو دخترانه سوزن دوزی

مانتو سوزن دوزی شیک

مانتو مجلسی مخمل

مدل مانتو مخمل 1402

مدل مانتوی جدید دخترانه

مانتوی جدید زنانه

مانتوهای مجلسی سوزن دوزی شده موجود در بازار تنوع بالایی دارند که شما می توانید بر حسب نیاز و با سلیقه شخصی بهترین گزینه را انتخاب و تهیه نمایید. در ادامه به معرفی تعدادی از این مانتوهای زیبا می پردازیم که مطمئنا برای شما نیز جذاب خواهند بود.

مانتو بلند سوزن دوزی

مدل مانتوی جدید

مانتو سوزن دوزی

مانتو مخمل سوزن دوزی

مدل مانتو جدید زنانه

مانتو سوزن دوزی شیک

مدل مانتوی سوزن دوزی

مدل مانتو جدید دخترانه

مانتو شیک زنانه

مدل مانتوی سوزن دوزی جدید

مانتو مخمل سوزن دوزی

مانتو مجلسی سوزن دوزی

مدل مانتوی شیک زنانه

مانتو مخمل سوزن دوزی شده

مانتوی شیک و جدید دخترانه

مانتو مجلسی گلدوزی شده

مانتو با پارچه سوزن دوزی شده

مدل مانتو مخمل سوزن دوزی

همانگونه که مشاهده نمودید علاوه بر مانتوهای مختلف، انواع کت که با پارچه های سوزن دوزی و گلدوزی شده تهیه شده اند نیز زیبایی و جذابیت خاصی دارند که می توانند انتخاب مناسبی برای افراد شیک پوش و به روز باشند.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید