شیک ترین استایل ها با مدل شلوار کارگو دخترانه که ترند شده اند

0

شلوارهای کارگو یکی از جدیدترین و شیک ترین مدل های شلوار موجود در بازار هستند که امسال ترند شده اند و اغلب افرادی که به استایل های به روز و جدید اهمیت می دهند به سراغ این شلوارها رفته اند. انواع مدل شلوار کارگو، شلوارهایی راحت و گشاد با جنس کتان یا جین هستند که دارای تعدادی جیب می باشند و البته در مدل های جدید این جیب ها اغلب کاربرد ندارند و جنبه تزیینی دارند. در این مقاله قصد داریم به معرفی این مدل شلوارهای دخترانه و زنانه جدید بپردازیم.

۲۴ مدل شلوار کارگو دخترانه و زنانه جدید

شلوارهای کارگو یا شش جیب در سال های پیش انتخاب مناسبی برای آقایان خصوصا افراد نظامی یا کارگران به حساب می آمدند، اما حال به ورود به صنعت مد و فشن توجه افراد با استایل های مختلف را جلب کرده اند و شاهد این هستیم که دختران و زنان جوان به سراغ این شلوارها رفته اند. شلوار کارگو را می توان با انواع مدل مانتو کتی اسپرت، مانتو شومیزی، هودی و… ست نمود، این سبک شلوارهای برای افراد لاغر و ی متوسط مناسب می باشند و اغلب قسمت پایین شلوار گت دار است و با کفش های اسپرت استایلی زیبا می سازد.

شلوار کارگو

در ادامه تعدادی از مدل های جدید و به روز شلوار شش جیب دخترانه و زنانه را معرفی می نماییم که می توانید مدل شلوار دلخواه خود را از بین آنها انتخاب نمایید. این شلوارها اغلب از جنس کتان و جین هستند و برای تمام فصول سال مناسب می باشند.

مدل شلوار کارگو خترانه

مدل شلوار جدید دخترانه

مدل شلوار کارگو

ست با شلوار کارگو

شلوار دخترانه شیک

مدل شلوار کارگو زنانه جدید

مدل شلوار جدید

شلوار شش جیب دخترانه

استایل با شلوار کارگو

انواع مدل شومیز، تاپ، کراپ و… انتخاب های مناسبی برای ست با شلوار کارگو محسوب می شوند و از آنجایی که این شلوارها استایلی کژوال را به وجود می آورند بهتر است با کفش و صندل های پاشنه دار ست نشوند و از انواع کفش راحتی و اسپرت استفاده شود. به هیچ عنوان از مانتو، کت یا شومیزهای مجلسی و گلدار برای ست با این سبک شلوارها استفاده نکنید و تا آنجایی که برایتان مقدور است از پوشش های اسپرت استفاده نمایید. تصاویر زیر نمونه هایی از زیباترین استایل ها با شلوار کارگو هستند که می توانید از آنها ایده بگیرید.

مدل شلوار کارگو دخترانه

شلوار کارگو دخترانه

مدل شلوار کارگو زنانه

استایل با شلوار کارگو

مدل شلوار 1402

استایل دخترانه 1402

استایل با شلوار کارگو

مدل شلوار شش جیب جدید

شلوار دخترانه جدید

مدل شلوار جدید دخترانه

شلوار کارگو جدید

مدل شلوار دخترانه شیک

مدل شلوار دخترانه جدید

شلوار کارگو شش جیب

شلوارهای کارگو از بهترین انتخاب ها برای کسانی محسوب می شوند که به استایل های اسپرت علاقه مند هستند و ترجیح می دهند در عین شیک پوشی، به روز نیز باشند اما با این حال باید توجه کنید که این مدل شلوارها مناسب اندام شما باشند و به زیبایی بیشتر شما کمک کنند، سپس آنها را انتخاب کنید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید