ایده های ساخت جاشمعی با وسایل دورریختنی و ساده

0

جاشمعی های زیبا و متنوع یکی از وسایل دکوری و البته کاربردی در منزل محسوب می گردند که اغلب ما تعدادی از آنها را به شکل های متفاوت در منزل داریم و مورد استفاده قرار می دهیم حال چه بهتر که بتوانیم با ساده ترین وسایل آنها را با طرح و رنگی که می خواهیم بسازیم. از این رو در این مقاله قصد داریم ایده های ساده و در عین حال جذاب را برای ساخت جاشمعی ارائه دهیم که مطمئنا مورد پسند شما عزیزان قرار می گیرند.

ساخت جاشمعی های زیبا و شیک در منزل

ممکن است تاکنون بارها به دنبال ایده هایی برای ساخت شمع بدون پارافین و یا با پارافین رفته باشید و شمع هایی زیبایی نیز در منزل ساخته باشید حال زمان آن رسیده است که با به کارگیری خلاقیت و ابتکار خود اقدام به ساخت جاشمعی نمایید و از هنر دست خود برای تزیین منزل استفاده نمایید. قبلا ساخت لوستر در منزل را آموزش دادیم که مورد توجه شما دوستان هنرمند قرار گرفت، حال می خواهیم ببینیم چطور می توان به ساده ترین وسایل صاحب جاشمعی های متنوع و زیبا شد.

جاشمعی ساده و شیک

این جاشمعی ها را می توان برای مناسبت های مختلف مثل هفت سین، شب یلدا، دکور میز جلو مبلی، میز ناهار خوری و… مورد استفاده قرار داد و زیبایی خاصی به فضای منزل بخشید. برای درست کردن جاشمعی می توان از وسایل گوناگونی مثل شیشه های خالی، بطری های بی استفاده، چوب، پوست گردو، صدف خالی، گوش ماهی و دیگر وسایل ساده و بی استفاده بروید و با ابتکار و خلاقیت خود اقدام به درست کردن جاشمعی های شیک و زیبا بروید. در ادامه چند مدل جاشمعی دست ساز را می بینید که می توانند ایده خوبی برای شما دوستان هنرمند باشند.

جاشمعی های دست ساز

ساخت جاشمعی دست ساز

درست کردن جاشمعی با لیوان

خلاقیت با وسایل دور ریختنی

ساخت جاشمعی در منزل

خلاقیت با پوست گردو

ساخت جاشمعی زیبا

ساختن جاشمعی چوبی

جاشمعی های دست ساز شیک

جاشمعی های دست ساز جدید

ساخت جاشمعی با وسایل دور ریختنی

ساخت جاشمعی با لیوان شیشه ای

تنه درخت و چوب های مختلف را می توان کاربردی ترین وسیله برای ساخت شمعدان و وسایل دکوری منزل دانست. از آنجایی که دسترسی به تکه های چوب راحت است، با هزینه بسیار کم می توان صاحب جاشمعی های زیبا شد که نمونه هایی از آن را در ادامه ملاحظه می فرمایید.

ساخت جاشمعی با چوب

ساخت لوازم دکوری منزل

آموزش ساخت شمعدان

جاشمعی دست ساز چوبی

ساخت جاشمعی با تنه درخت

جاشمعی با چوب

درست کردن جاشمعی با چوب درخت

ساخت جاشمعی شیک و زیبا

درست کردن جاشمعی های مختلف علاوه بر اینکه می تواند زیبایی بخش فضای منزل شما باشند، به راحتی می توان از این طریق کسب درآمد نیز کرد و با استفاده از هنر و ابتکار خود جاشمعی های متنوعی بسازید و اقدام به فروش آنها نمایید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید