چطور با شیشه خالی نوشابه و دارو کاردستی بسازیم ؟

0

ساخت کاردستی های متنوع و زیبا با وسایل دور ریختنی و بدون استفاده از جمله مواردی است که اغلب افراد به انجام آن علاقه دارند و سعی می کنند روش های جدید برای انجام آن را تجربه نمایند. انواع شیشه های بدون استفاده مثل شیشه نوشابه، دلستر، دارو، مربا و… از جمله این وسایل دور ریختنی محسوب می گردند که می توان با آنها کارهای خلاقانه و جالبی انجام داد. از این رو در این مطلب ایده های جدید برای ساخت کاردستی با شیشه خالی را معرفی می کنیم که مطمئنا تماشای آنها برای شما عزیزان نیز جذاب خواهد بود.

کاردستی خلاقانه با شیشه

۲۲ ایده ساخت کاردستی با شیشه های خالی و بدون استفاده

یکی از کم هزینه ترین و ساده ترین ایده ها برای درست کردن کاردستی و سرگرم کردن بچه ها، استفاده از وسایل دور ریختنی و بدون استفاده است. در آموزش های قبل نحوه ساخت کاردستی با گل رس، کاردستی با چوب بستنی، کاردستی با بادکنک پاره و سالم، کاردستی با بطری های مختلف و… را ارائه دادیم، حال می خواهیم روش های ساده ایی برای ساخت کاردستی با شیشه های مختلف را ارائه دهیم.

کاردستی با شیشه مربا

کاردستی با شیشه خالی

ساخت جامدادی با شیشه خالی

کاردستی با شیشه سس

ساخت گلدان با شیشه خالی

کاردستی با شیشه سس

برای این منظور می توانید از شیشه خالی نوشابه، دلستر، شیشه مربا، دارو و… استفاده نمایید. ابتدا شیشه مورد نظر را به خوبی بشویید و خشک کنید و سپس با وسایل ساده ایی که در دسترس دارید آن را تبدیل به یک وسیله جدید و کاربردی نمایید. در ادامه تصاویری از انواع کاردستی جدید و جالب که با شیشه های مختلف ساخته شده اند را می بینید که هر یک می توانند ایده خوبی برای شما عزیزان باشند.

کاردستی با شیشه خالی

ساخت گلدان با شیشه نوشابه

کاردستی با بطری شیشه ای

خلاقیت با بطری شیشه ای

کاردستی با بطری دلستر

کاردستی با شیشه

کاردستی با بطری دلستر

خلاقیت با بطری

کاردستی با بطری

کاردستی با شیشه سس

خلاقیت با شیشه سس

کاردستی خلاقانه با شیشه خالی

ساخت کاردستی با وسایل دور ریختنی

ساخت گلدان با بطری دلستر

کاردستی با شیشه خالی مربا

همانطور که در تصاویر بالا مشاهده نمودید می توان با ساده ترین وسایل، کاردستی های متنوع و زیبایی ساخت و نهایت استفاده را از آنها برد. شما نیز سعی کنید با ایده گرفتن از این مدل ها و استفاده از ابتکار و خلاقیت خود کاردستی های متنوعی بسازید و روش ساخت آنها را به کودکان نیز آموزش دهید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید