جذاب ترین ایده ها برای تزیین سالاد هویج برای مهمانی ها

0

هویج یکی از سیفی جات خوشمزه و مقوی است که در تهیه اغلب سالادها به کار می رود و همچنین به دلیل رنگ زیبا و فرمی که دارد علاوه برای تهیه سالاد، در دیزاین روی آنها نیز استفاده می شود. بر این اساس قصد داریم در این مطلب ایده های زیبا و جذاب برای دیزاین هویج به شکل های مختلف و تزیین سالاد هویج را ارائه دهیم که مطمئنا برای شما عزیزان نیز جذاب خواهند بود. تا پایان ما را همراهی نمایید.

۲۳ ایده تزیین سالاد هویج جدید و خاص

اولین اقدام برای تزیین سالاد کاهو، کلم و… خرد کردن مواد اولیه و تهیه سالاد است، سپس باید مواد را در ظرف مناسب کشیده و در نهایت اقدام به تزیین روی آن نمایید. برای تزیین سالادهای مختلف اغلب از هویج، خیار، گوجه و… استفاده می شود که می توان آنها را به شکل های مختلف تزیین نمود و سپس روی سالاد چید. البته این قانون تنها برای سالاد کاهو و کلم نیست و شما به راحتی می توانید با این روش ها اقدام به تزیین سالاد الویه، سالاد ماکارونی و… نمایید.

تزیین سالاد هویج

همانطور که گفتیم قصد داریم در این مطلب به ارائه ایده هایی برای تزیین سالاد هویج بپردازیم. برای این منظور ابتدا ایده هایی برای تزیین هویج به شکل گل را ارائه می دهیم که بعد از انجام آن می توانید هویج های تزیین شده را روی سالاد بچینید. قبلا نیز روش های برای تزیین خیار سالاد را معرفی نموده ایم که تا حدودی به تزیین هویج شبیه هستند.

ساخت گل با هویج و تراش

تزیین هویج به شکل گل رز

تزیین هویج مجلسی

تزیین سالاد به شکل گل

تزیین سالاد مجلسی

حال با استفاده از هویج های تزیین شده، می توانید ظرف سالادهای مختلف را به زیبایی تزیین کنید و بدین شکل سالادی شیک و زیبا برای پذیرایی از مهمان داشته باشید. در ادامه نمونه هایی از سالادهای تزیین شده زیبا را ملاحظه می نمایید که می توانید به عنوان الگو از آنها استفاده نمایید.

تزیین سالاد هویج

تزیین سالاد جدید و شیک

تزیین سالاد به شکل گل

تزیین هوی و خیار به شکل گل

تزیین سالاد 1402

تزیین سالاد با هویج

تزیین سالاد کاهو

تزیین سالاد مجلسی جدید

تزیین دیس سالاد برای مهمان

تزیین سالاد مجلسی شیک

تزیین سالاد مجلسی

تزیین شیک سالاد

تزیین سالاد هویج

تزیین سالاد هویج جدید

تزیین سالاد با هویج و گوجه

تزیین سالاد ساده و شیک

تزیین سالاد مجلسی

همانطور که مشاهده نمودید رنگ نارنجی هویج زیبایی و جلوه خاصی به ظرف سالاد می بخشد، ضمن اینکه بسیار مقوی است و بهتر است مصرف هویج خام را در برنامه روزانه خود داشته باشید، پیشنهاد می کنیم از  آن غافل نشوید و با ایده های مطرح شده سالادی مقوی و زیبا و خاص برای پذیرایی از مهمان داشته باشید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید