مدل های کیف دوشی چرم، انتخاب افراد خاص پسند

0

کیف های چرم زنانه و مردانه بهترین انتخاب برای افرادی هستند که به استایل و ظاهر خود توجه می نمایند. این کیف ها که با چرم طبیعی و به صورت دست دوز یا با کمک چرخ خیاطی دوخته شده اند از بهترین گزینه ها محسوب می گردند که علاوه بر زیبایی و دوام بالا، کارایی مناسبی نیز دارند. بر این اساس و بنا به درخواست شما قصد داریم در این مقاله جدیدترین مدل های کیف دوشی چرم را معرفی نماییم که متناسب با سلیقه های مختلف طراحی و دوخته شده اند و از شیک ترین مدل های موجود در بازار محسوب می گردند.

۲۸ مدل کیف دوشی چرم طبیعی

چرم طبیعی از دباغی پوست حیوانات مختلف به دست می آید و بعد از طی مراحلی تبدیل به چرم آماده برای دوخت می شود. گاو، شتر، بز، گوسفند، شتر مرغ و… از جمله حیواناتی هستند که اغلب از پوست آنها برای تهیه چرم های مختلف استفاده می شود. چرم های تهیه شده از پوست این حیوانات دارای ظاهر و جنس متفاوتی هستند و هر یک برای دوخت نوعی کیف مناسب می باشند. همانگونه که می دانید کیف چرم طبیعی محبوب ترین و پرطرفدارترین مدل کیف در بین خانم ها و آقایان خاص پسند ایرانی می باشند که در طرح ها و مدل های مختلف دوخته شده اند.

مدل کیف چرم دوشی

آموزش چرم دوزی یکی از آموزش های بسیار کاربردی و جذاب برای افراد با توانایی مختلف می باشد که منجر به دوخت کیف پول چرم، دوخت کیف دوشی، دوخت کیف اداری، کیف های اسپرت و مجلسی، دوخت کیف کمری، کیف کارت و مدارک و… می شود. کیف های چرم بسیار بادوام و کاربردی هستند و با زیبایی و جذابیتی که دارند می توانند تکمیل کننده استایل شما باشند.

مدل کیف دوشی چرم

در ادامه تعدادی از زیباترین مدل های کیف دوشی چرم زنانه و مردانه را معرفی می نماییم که می توانند انتخاب مناسبی برای افراد خاص پسند باشند، برخی از این مدل ها چرم طبیعی دست دوز و برخی چرخ دوز می باشند که شما بنا به سلیقه شخصی و متناسب با استایل خود می توانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. این کیف ها اسپرت هستند و می توانند توسط خانم ها و آقایان با سلیقه مورد استفاده قرار بگیرند.

کیف زنانه جدید

کیف دوشی چرم طبیعی

کیف چرمی زنانه جدید

کیف چرم دست دوز

مدل کیف دوشی چرم

کیف چرمی جدید زنانه

مدل کیف چرمی شیک

کیف دوشی چرم اسپرت

مدل کیف دانشجویی چرم

مدل کیف جدید زنانه

مدل کیف چرم جدید زنانه

مدل کیف اسپرت زنانه

کیف اسپرت چرمی جدید

مدل کیف دوشی چرم

تصاویری که در ادامه ملاحظه می فرمایید تعدادی از کیف های دوشی زنانه هستند که اغلب برای مجالس و مهمانی ها طراحی شده اند و تکمیل کننده استایل بانوان می باشند.

مدل کیف چرم طبیعی

مدل کیف چرمی جدید

مدل کیف زنانه جدید

کیف چرم دست دوز

کیف دوشی زنانه

مدل کیف زنانه شیک

 

کیف زنانه چرم

مدل کیف زنانه چرمی

مدل کیف جدید زنانه

مدل کیف چرمی جدید

مدل کیف دوشی چرم طبیعی

کیف مجلسی چرم

همانگونه که ملاحظه نمودید کیف های چرمی تنوع بسیار بالایی دارند و با توجه به کیفیت و کارایی که از آن برخوردارند می توانند انتخاب فوق العاده ایی برای شما عزیزان باشند.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید