مدل های دستکش بافتنی دخترانه فانتزی و جدید

0

دستکش های بافتنی یکی از پرکابردترین اقلام و پوشاک در فصل زمستان می باشند که علاوه بر زیبایی بخشیدن به استایل باعث می شوند دستان شما در هوای سرد گرم بماند. تنوع در مدل های دستکش بافت باعث شده است انتخاب مدل شیک و جدید تا حدودی سخت شود، مطمئنا شما نیز تمایل دارید با سبک های جدید و متنوع آشنا شده و بهترین انتخاب را داشته باشید. از این رو در این مطلب قصد داریم مدل های جدید دستکش بافتنی دخترانه را معرفی نماییم که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان واقع شوند.

دستکش بافتنی شیک

۲۳ مدل دستکش بافتنی دخترانه و زنانه با جدیدترین طرح ها

با شروع فصل زمستان و روزهای سرد همه ما به سراغ لباس های بافتنی می رویم، این لباس های پرطرفدار شامل کلاه بافتنی، شال گردن، کت بافتنی، مانتو بافت، بلوز بافتنی، دستکش و جوراب و… می باشد که هر یک نقش مهمی در گرم شدن ما خصوصا در فضای بیرون از منزل دارند. همانطور که گفتیم در این مطلب قصد داریم شما را با دستکش های زیبای دخترانه که مناسب روزهای سرد زمستان هستند آشنا نماییم. این دستکش ها شامل دو دسته دستکش بدون انگشت و دستکش انگشت دار هستند که هر یک زیبایی و کاربرد خاص خود را دارند. تصاویر زیر نمونه هایی از دستکش های انگشت دار را نشان می دهند که از جمله جدیدترین مدل ها محسوب می گردند.

دستکش بافتنی دخترانهدستکش بافتنی جدید

بافت دستکش بلند دخترانهدستکش زنانه ساق دار

دستکش بافتنی شیک و زیبابافت دستکش با قلاب

دستکش بافتنی خاکستری جدیددستکش دخترانه جدید

بافت دستکش ساده دخترانهدستکش بافتنی ساده

دستکش بافتنی با قلابدستکش قلاب بافی دخترانه

دستکش بافتنی بدون انگشت

دستکش های بافتنی بدون انگشت یکی از جدیدترین و در عین حال پرطرفداترین مدل های دستکش دخترانه می باشند که برای استایل های مختلف کاربرد دارند. این مدل دستکش ها نیز تنوع بالایی دارند که در ادامه تعدادی از زیباترین و جدیدترین مدل های آن را مشاهده خواهید نمود.

مدل جدید دستکش بافت

مدل جدید دستکش بافتنی

مدل جدید دستکش زنانه

دستکش بافتنی بی انگشت

مدل دستکش جدید زنانه

مدل دستکش زنانه جدید

مدل دستکش بافتنی شیک

بافت دستکش زنانه

دستکش ساق دار زنانه

دستکش بافتنی جدید زنانه

مدل دستکش بافتنی جدید

مدل جدید دستکش زنانه بافتنی

بافت دستکش دخترانه

مدل دستکش بافتنی شیک

بافت دستکش دخترانه

مدل دستکش جدید بافتنی

همانطور که ملاحظه نمودید دستکش های بافتنی تنوع بسیار بالایی دارند و شما عزیزان می توانید به دلخواه و بر حسب نیاز بهترین انتخاب را داشته باشید و به این شکل علاوه بر زیبایی بخشیدن به استایل تان در روزهای سرد زمستان، از سرما خوردن دست هایتان نیز جلوگیری کنید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید