آموزش ساخت دستبند تزئینی دخترانه

0

برای همه خانمهای جوان داشتن دستبند تزئینی همیشه جذاب بوده، خصوصا اگه دستبندشون با لباس شون ست باشه و زمانی جذاب تر و دلنشین تر میشه که این دستبند تزئینی رو خودشون ساخته باشن. امروز تصمیم دارم ساخت دستبند تزئینی دخترانه که با سلیقه همه خانمهای جوان جوره و میپسندنش آموزش بدم. پس تا پایان همراهم باشین.

نحوه ساخت دستبند تزئینی:

میدونم که همه شما دوستای خوبم بارها شده که دستبندهایی با طرح و رنگ مختلف رو از بازار خریداری کردین و بسه به جنس اون دستبند و همینطور کیفیتش در مدت زمانهای مختلف ازش استفاده کردین. متاسفانه یه وقتهایی هم شده که بعد از خرید متوجه شدین این دستبند تزئینی دقیقا اون کاری نیست که میخواستین و دیگه براتون قابل استفاده نبوده. امروز یه پیشنهاد عالی براتون دارم که بهتون کمک میکنه از دستبندهای قدیمی و غیر قابل استفاده یه دستبند تزئینی خیلی شیک بسازین.

دستبند تزئینی

برای شروع ساخت دستبند تزئینی به یه دستبند قدیمی و مقداری نخ رنگی یا برش های باریکی از فوم یا چرم احتیاج داریم. نخ های رنگی رو مطابق با رنگ لباس یا کیفتون انتخاب کنین. پیشنهاد منه اینه که از چند رنگ مختلف استفاده کنین تا هم دستبند تزئینی شما جذاب تر به نظر بیاد و هم اینکه با لباسهای بیشتری ست شه.

همینطور که توی تصویر میبینید باید نخ ها رو از لابلای هم و همینطور دستبندتون رد کنید. به مکانهای اتصال و به نوع پیچیدن نخ ها به هم توجه کنین تا یه دستبند تزئینی خیلی شیک داشته باشین.  اگه موقع بافت دستبند  از سه یا چهار رنگ مختلف استفاده کنین دستبند تزئینی شما قشنگتر هم میشه.

دستبند تزئینی

اینم دو نمونه دستبند تزئینی خیلی قشنگ که میتونین با روش بالا اونها رو تهیه کنین و ازش استفاده کنید و حتی به اونهایی که دوسشون دارین هدیه بدین.

دستبند تزئینی

دستبند تزئینی

امیدوارم از آموزش امروز خوشتون اومده باشه و با آموزش های دیگه از این قبیل همراهم باشید. شاد باشین.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید