تزیین سالاد های مختلف برای داشتن یک سفره آرایی زیبا

5

تزیین سالاد نقش زیادی در زیبایی سفره داره و کمک میکنه یک سفره آرایی خیلی زیبا و متنوع داشته باشیم. چگونگی تزیین سالاد به سلیقه و هنر خانم خونه بستگی داره اما من امروز شما رو با چند مدل زیبا و جدید از این نوع تزیینات آشنا میکنم تا برای مهمانی ها و جمع های خودمانی به مشکلی نخورید و زیباترین تزیینات رو داشته باشید. در ادامه مطلب با این مدل های متفاوت همراهم باشید.

مدل های مختلف تزیین سالاد:

تزیین سالاد و کلا وجود سالاد سر سفره به خاطر رنگ های شاد و زیبایی که داره فضای سفره ما رو قشنگ تر و چشم نوازتر میکنه و باعث میشه همه پی به هنر و سلیقه خانم خونه ببرند. برای تزیین روی سالاد بهتره از اجزا و موادی که داخل سالاد استفاده شده مثل هویج، خیار، گوجه، کاهو و کلم بنفش استفاده کنیم که نمای قشنگی به سالاد ما میده و خوردنش هم مشکلی نداره.

تزیین سالاد

تزیین سالاد

تزیین غذا

تزیین غذا

تزیین غذا

علاوه بر مواردی که گفتم برای تزیین انواع مختلف سالاد از ذرت، قارچ خرد شده، کیوی و لیمو ترش هم استفاده میشه که میتونید اونها رو به شکلهای مختلف و با هنر میوه آرایی که دارید تزیین کنید و روی سالاد بچینید.

تزیین غذا

تزیین غذا

تزیین غذا

یکی دیگه از مواردی که زیبایی و جلوه خاصی به سالاد ما میده استفاده از انواع سبزی ها برای تزیین روی سالاده که با هنر سبزی آرایی که آموزشش رو قبلا در این قسمت گذاشتم میتونید این تزیینات رو به بهترین شکل انجام بدید.

تزیین سالاد

تزیین سالاد

در ادامه چند مدل تزیین سالادالویه رو میبینید که به روش هایی زیبا و با مواد غذایی مختلف تزیین شده و برای مهمانی ها و جمع های خودمانی کاربرد زیادی داره و به چیدمان و زیبایی سفره کمک زیادی میکنه.

تزیین غذا

تزیین غذا

تزیین غذا

تزیین غذا

خب دوستهای گلم امیدوارم از این مدل ها خوشتون اومده باشه و ایده های خوبی برای تزیین سالاد گرفته باشید. راستی برای مشاهده مدل های بیشتر و آموزش تزیین انواع مواد خوراکی حتما سری به سفره آرایی بزنید. لحظه هاتون خوش

اشتراک گذاری

۵ دیدگاه

یک نظر دهید