دکور آشپزخانه کوچک ایرانی با وسایل ساده اما شیک و زیبا

0

آشپزخانه را می توان کی از مهم ترین قسمت های خانه نامید، خصوصا اینکه ممکن است افراد و خصوصا مادر خانواده زمان زیادی از روز را در آشپزخانه سپری نماید پس بهتر است فضایی در این مکان ایجاد شود که بسیار دلچسب و دوست داشتنی باشد. از آنجایی که اغلب آشپزخانه ها در آپارتمان ها کوچک هستند آشنایی با چیدمان مناسب نقش مهمی در زیبایی این فضا دارد. ما در این مقاله چندین راهکار برای دکور آشپزخانه کوچک ایرانی را معرفی می نماییم که می توانند الگوهای خوبی برای شما عزیزان نیز باشند.

۲۰ ترفند برای دکور آشپزخانه کوچک و ساده

چیدمان و دکور خانه اهمیت بسیار زیادی دارد و بهتر با توجه به اصول طراحی شود تا نتیجه مطلوب را داشته باشد. قسمت های مختلف خانه از این قاعده مستثنا نیستند و برای هر بخش چیدمان و دیزاین خاصی در نظر گرفته می شود. به طور مثال برای دیزاین اتاق خواب سعی می شود فضایی ایجاد گردد که علاوه بر زیبایی، حس امنیت و آرامش را در فرد ایجاد کند و مکان مناسبی برای آرامش و استراحت باشد. در قسمت های بیرونی منزل نیز اصول باید رعایت شود به طور مثال اگر شما قصد تزیین تراس کوچک و یا حیاط خلوت را دارید باید سعی کنید از تمام فضا استفاده نمایید و دیزاینی انتخاب کنید که حس سر زندگی و شادابی به مکان مورد نظر ببخشد. حال ما می خواهیم راهکارهایی برای چیدمان و دکور آشپزخانه های کوچک ایرانی را معرفی نماییم که با این ترفندها می توانید با هزینه کم و وسایل ساده بهترین دکوراسیون را داشته باشید.

دکور آشپزخانه کوچک

یکی از موارد ساده ایی که باعث زیبایی هر بخش از منزل می شود نورپردازی مناسب است، با نورپردازی خوب و مناسب می توانید فضایی دلنشین و زیبا ایجاد کنید. علاوه بر این انتخاب نوع کابینت ها، رنگ آشپزخانه و وسایل نقش مهمی در زیبایی فضا دارد.

دیزاین آشپزخانه با رنگ آبی

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی

تزیین دیوار آشپزخانه

دکور آشپزخانه ایرانی

تزیین دیوار آشپزخانه

تزیین آشپزخانه ساده و زیبا

با استفاده از اکسسوری و وسایل تزیینی زیبا و خاص سعی کنید فضای دلچسب و رویایی به آشپزخانه ببخشید. تصاویر زیر نمونه هایی از ایده های جذاب برای دکور آشپزخانه است که می توانید از آنها به عنوان الگو استفاده نموده و با خلاقیت و سلیقه خود و با استفاده از وسایل ساده و در دسترس بهترین دیزاین و دکور را داشته باشید.

دکوراسیون اشپزخانه ایرانی

تزیین آشپزخانه با گل طبیعی

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی

دکوراسیون اشپزخانه با وسایل ساده

چیدمان آشپزخانه کوچک ایرانی

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی

تزیین دیوار آشپزخانه

دکور آشپزخانه سفید

تزیین آشپزخانه با وسایل ساده

دکور آشپزخانه مشکی

دکور آشپزخانه کوچک و شیک

دکور آشپزخانه زرد و طوسی

دکوراسیون آشپزخانه جدید

نمونه های چیدمان آشپزخانه که ملاحظه نمودید تنها چند ایده بودند که می توانند به شما برای دیزاین بهتر کمک کنند اما برای نتیجه گیری بیشتر می توانید تصاویر بیشتری مشاهده نمایید و از طراحی های انجام شده توسط افراد باتجربه استفاده نمایید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید