مدل های عروسک پارچه ای دست ساز برای بچه ها

0

دوخت عروسک با پارچه هنریست که از سال های قبل رواج داشته و اغلب مادران برای کودکان خود عروسک های بامزه و زیبایی می دوختند،جالب است بدانید با وجود تنوع زیاد عروسک های زیبا و خاص در بازار، اما همچنان انواع عروسک های پارچه ایی دست ساز جایگاه خاص خود را دارند و همچنان افراد زیادی علاقه مند به دوخت و تهیه این سبک عروسک ها هستند در این راستا آشنایی با انواع مدل عروسک پارچه ای می تواند کمک بزرگی در جهت دوخت انواع عروسک باشد.

۲۲ مدل عروسک پارچه ای بامزه و دوست داشتنی

دوخت و ساخت عروسک ساده در خانه و با هزینه کم برای اغلب مادران باسلیقه و هنرمند کاری جذاب و دوست داشتنی است، مطمئنا این سبک عروسک ها برای بچه ها نیز بسیار جالب و سرگرم کننده می باشد، چرا که می توان در ساخت عروسک ها از بچه ها و ایده های خلاقانه آنها نیز کمک گرفت و به این شکل به تقویت خلاقیت آنها نیز کمک کرد. برای ساخت عروسک می توان از وسایل مختلف استفاده کرد که رایج ترین و البته یکی از ارزان ترین وسایل و مواد اولیه در این زمینه پارچه می باشد. دوخت عروسک پارچه ایی نیاز به مهارت خاص ندارد، تنها کافیست طرح و مدل عروسک را انتخاب نمایید و سپس الگوی آن را روی پارچه بکشید و بعد از برش زدن، قسمت های لازم را به هم بدوزید و در پایان عروسک را با پشم شیشه یا پارچه خرد شده پر کنید و به این شکل صاحب عروسکی زیبا و دوست داشتنی شوید.

عروسک های پارچه ایی زیبا

دوخت عروسک دختر با پارچه

مدل عروسک دست ساز جدید

عروسک جدید و بامزه دختر

عروسک روسی دختر

بهتر است ابتدا مدل عروسک پارچه ای را انتخاب و سپس برای تهیه آن اقدام نمایید، تصاویر زیر نمونه هایی از زیباترین عروسک های پارچه ایی دست ساز می باشند که با الگوبرداری از آنها می توانید عروسک های بامزه و زیبایی بسازید و از داشتن آنها لذت ببرید.

مدل عروسک پارچه ای

عروسک پارچه ایی دست ساز

عروسک سنتی پارچه ای

عروسک دختر پارچه ای

عروسک های دست ساز با پارچه

مدل عروسک روسی دختر

عروسک زن پارچه ایی

دوخت عروسک پارچه ای

عروسک دخترانه زیبا

عروسک بامزه دخترانه

عروسک دخترانه زیبا و بامزه

مدل عروسک دختر و پسر پارچه ای

عروسک پارچه ای دختر

مدل های عروسک پارچه ایی دخترانه

مدل عروسک نمدی دختر

دوخت عروسک پارچه ایی جدید

همانگونه که مشاهده نمودید عروسک های پارچه ای تنوع بالایی دارند و با انواع پارچه و به شکل های مختلف تهیه می گردند که هر یک از زیبایی خاصی برخوردارند و می توانند بسیار سرگرم کننده و جذاب باشند.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید