استایل های شیک با مانتو سفید که امسال ترند شده اند

0

مانتو سفید یکی از بهترین انتخاب ها برای فصل تابستان است که امسال نیز ترند شده است و می توان با آن شیک ترن استایل ها را داشت. مانتوهای رنگ روشن و خصوصا سفید با اغلب رنگ ها ست می شوند اما برای داشتن استایلی زیبا و خاص لازم است با چند نکته مهم و همچنین ست های جذاب و به روز آشنا شوید تا بتوانید بهترین استایل را انتخاب کنید. در ادامه این مقاله قصد داریم استایل های شیک و خاص با مانتوهای سفید را معرفی نماییم که اغلب توسط طراحان مد و زیبایی پیشنهاد شده اند.

مانتو کوتاه زنانه

۲۴ استایل با مانتو سفید برای تابستان

رنگ سفید را می توان مادر دیگر رنگ ها دانست که به خوبی با همه رنگ ها، ست می شود، حال که قرار است شما از مانتو سفید استفاده نمایید بهتر است برای دیگر اجزا استایل تان به سراغ دیگر رنگ ها بروید و تیپ خود را نیز از حالت خنثی بودن خارج نمایید. این انتخاب شامل شال، شلوار، کیف، کفش و انواع اکسسوری می باشد که با آنها می توان جذاب تر از همیشه بود. البته می توان از مانتو شلوار ست سفید نیز استفاده نمود و بقیه اقلام را از دیگر رنگ ها استفاده کرد.

ست با مانتو سفید و شلوار کرمی

استایل با مانتو سفید

استایل تابستانه با مانتوی سفید

استایل با مانتو سفید

در استایل های تابستانی، جنس پارچه مانتویی، حرف اول را می زند. حال که مدل مانتو سفید را انتخاب کرده اید بهتر است این مانتو پارچه ایی سبک و خنک داشته باشد تا تکمیل کننده استایل تابستانی شما باشد. انواع مدل مانتو گشاد و یا مانتو کوتاه کتی که هر دو به عنوان مدل مانتو ۱۴۰۱ معرفی شده اند که رنگ سفید آنها نیز محبوبیت زیادی دارد، استفاده از شلوار های گشاد و یا دامن نیز انتخاب مناسبی برای تابستان می باشند که در ادامه تصاویری در رابطه با ست کردن مانتو سفید با این اقلام را مشاهده می نمایید.

ست با مانتو سفیدست مانتو سفید با شلوار گشاد

مدل مانتو جدید دخترانهاستایل تابستانی جدید و شیک

استایل با مانتو سفیداستایل با مانتو و دامن برای تابستان

ست مانتوی سفید با قرمزست مانتوی سفید با رنگ قرمز

ست با مانتو کوتاه سفیداستایل شیک با مانتوی سفید

مانتو مجلسی سفید جدیدمدل مانتو مجلسی سفید

استایل تابستان 1401مانتو شلوار ست سفید

مانتو سفید مجلسیمدل مانتو عروسکی سفید

ست مانتو سفید با خاکستریست با مانتو سفید برای تابستان ۱۴۰۱

همانطور که می دانید رنگ سفید به تنهایی می تواند حس خوب خنک بودن را منتقل کند، با این حال ترکیب آن با رنگ های گرم یا متضاد نیز می تواند بسیار دلنشین و جذاب باشد که در ادامه بیشتر با اینگونه استایل ها آشنا خواهید شد.

مانتو کوتاه سفید

مدل مانتو سفید جدید

مانتوی سفید تابستانی

استایل تابستانه سفید و آبی

ست با مانتو سفید کوتاه

مانتو سفید جدید و شیک

مدل مانتو کوتاه سفید

استایل تابستانی با مانتو سفید

مانتو تابستانی 1401

ست با مانتو سفید

همانطور که مشاهده کردید مانتوی سفید می تواند با تمامی رنگ ها ست شود و به راحتی با آن می توان یک استایل به روز و زیبا ساخت.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید