تزیینات هالووین و تم جشن هالووین با وسایل ساده

0

هالووین جشنی متفاوت و خاص است که هر ساله در تاریخ ۳۱ اکتبر برگزار می شود، این جشن که در اصل مخصوص افراد مسیحی است در سال های اخیر توسط افراد دیگر نیز برگزار می شود و به دلیل تزیینات خاص و متفاوتی دارد که ایده جالبی برای عکاسی نیز محسوب می گردد. در ایران نیز از ایده ها و تزیینات هالووین استفاده زیادی برای برگزاری جشن ها و همچنین عکاسی می شود که در این مطلب قصد داریم ایده هایی کم هزینه و ساده در این زمینه را معرفی کنیم.

دیزاین هالووین

ایده های جذاب تزیینات هالووین

جشن هالووین را اغلب با نمادهای مختلفی از جمله کدو هالووین، مهمانی با لباس های مخصوص، رنگ نارنجی، آتش بازی، دکورهای ترسناک، دیزاین هایی به شکل روح، اسکلت، تار عنکبوت و… می شناسیم. این تزیینات ممکن است به عنوان تم تولد مخصوصا برای افرادی که در روزهای نزدیک به جشن هالووین متولد شده اند استفاده شود و بدین صورت دیزاین متفاوتی داشته باشند. البته در ایران جشن هالووین اغلب به شکل نمادین برگزار می شود و برگزار کنندگان اغلب بخاطر عکاسی و یا برگزاری دورهمی دوستانه اقدام به برگزاری این جشن می نمایند. تزیینات مربوط به هالووین تا حدودی همچون تزیین شب یلدا برای ایرانی ها می باشد که تم پاییزی نیز دارد. در ادامه بخشی از جذاب ترین ایده ها برای تزیین خانه برای جشن هالووین را مشاهده خواهید نمود.

تم جشن هالووین 

تزیین هالووین ساده و شیک

دیزاین جشن هالووین

تزیین میز برای جشن هالووین

دکور خانه برای هالووین   تزیینات هالووین ساده  دیزاین هالووین   تزیینات هالووین زیبا

دکور خانه برای جشن هالووین

تزیینات هالووین شیک و ساده

تزیین کدو هالووین

کدو یکی از نمادهای مهم و اساسی جشن هالووین است که در اغلب تزیینات و تم ها وجود دارد، با کمی خلاقیت و ابتکار می توانید اقدام به تزیین کدو حلوایی نمایید و از آن در دیزاین هالووین استفاده نمایید.

دیزاین هالووین

تزیین کدو برای هالووین

تزیین کدو برای هالووین

تم جشن هالووین

تزیین هالووین جدید

تزیین کیک هالووین

برای تزیین کیک جشن هالووین اغلب از رنگ نارنجی و طرح کدو، شبح، اسکلت و… استفاده می شود که جذابیتی خاص به این کیک ها می بخشد. در ادامه نمونه هایی از این سبک کیک های زیبا را می بینید.

کیک جشن هالووین

تزیین کیک با تم هالووین

تزیین کیک به شکل کدو حلوایی

تزیین کیک کدو حلوایی

کیک هالووین

تزیین میز هالووین

حال که با جذاب ترین ایده های تم جشن هالووین آشنا شدید می توانید به راحتی اقدام به تزیین میز هالووین نمایید و بدین صورت جشنی ایده آل برگزار نمایید و یا عکس هایی خاطره انگیز با این دکور پاییزی زیبا بگیرید.

تزیینات هالووینتزیین میز با تم هالووین

تزیینات هالووین با وسایل سادهدیزاین میز برای جشن هالووین

تزیین میز هالووینتزیینات هالووین با وسایل ساده

تم جشن هالووین زیبا و جذاب

جذاب ترین ایده ها برای تزیین جشن هالووین را دیدید، حال می توانید با الگوبرداری از این مدل ها و تصاویر با ساده ترین وسایل بهترین دیزاین ها را داشته باشید و قشنگ ترین تصاویر را از این جشن به یادگار بگذارید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید