انتخاب بهترین مدل جعبه هدیه ولنتاین

3

همه ما دوست داریم بهترین و قشنگ ترین جعبه هدیه رو برای ولنتاین انتخاب کنیم و اونو به کسی که دوستش داریم بدیم. امروز با چند تا پیشنهاد و مدل جعبه زیبا و جدید مخصوص ولنتاین در خدمت شما دوستهای خوبم هستم با این امید که از این مدل ها خوشتون بیاد و ایده های خوبی برای جعبه کادو ولنتاین بگیرید. همراهم باشید.

تزیین جعبه هدیه ولنتاین:

با انتخاب بهترین و قشنگ ترین جعبه هدیه ولنتاین، میتونیم این روز رو قشنگ تر کنیم و میزان علاقه و محبتمونو بیشتر از قبل به طرف مقابلمون نشون بدیم. مدل های مختلفی از این نوع جعبه توی بازار هست که میتونید به راحتی اونها رو خریداری کنید. البته میتونید ساخت جعبه کادو رو توی خونه و خودتون انجام بدید و اونو به هر شکلی که دوست دارید و می پسندین تزیین کنید.

تزیین هدیه

تزیین هدیه

تزیین هدیه

جعبه کادو

یکی از روش های تزیین جعبه کادو ولنتاین استفاده از انواع کامواها روی جعبه س، این روش کاملا با فصل زمستان تطبیق داره و قشنگی خاصی به جعبه شما میده و خیلی راحت و سریع هم آماده میشه.

تزیین هدیه

تزیین هدیه

تزیین کادو

استفاده از انواع وسایل تزیینی مثل گل و روبان بر روی جعبه هدیه هم طرفدارهای خیلی زیادی داره و شما میتونید با استفاده از این روش یه جعبه کادو خیلی زیبا و متفاوت داشته باشید و مطمئن باشید که طرف مقابلتون هم از هدیه شما و مدل کادو کردنش خوشش میاد.

جعبه کادو

تزیین هدیه

تزیین هدیه

تزیین هدیه

جعبه کادو

اینم چند مدل دیگه از انواع جعبه های کادو و لنتاین ک میتونید ایده های خوبی برای تزیین هدیه ازشون بگیرید و از این مدل جعبه ها نهایت استفاده رو ببرید.

تزیین هدیه

تزیین هدیه

تزیین هدیه

تزیین هدیه

جعبه کادو

جعبه کادو

خب دوستهای گلم امیدوارم از این مدل های جعبه هدیه مخصوص ولنتاین خوشتون اومده باشه و بهترین و قشنگ ترین جعبه کادو رو انتخاب کنید و برای مناسبت های مختلف ازشون استفاده کنید. راستی حتما سری هم به بقیه جعبه های کادو و نحوه ساخت شون در اینجا بزنید. لحظه هاتون خوش و سرشار از شادی

اشتراک گذاری

۳ دیدگاه

  1. واقعا جالب بود ایده ها.ممنونم ازت. امشب دنبال یک طرح جالب برای کادو میگشتم خیلی کمکم کرد طرحات. مرسی

  2. عزت شریفی هفتاد ساله در

    خیلی زیبا ودوست داشتنی بود لذت بردم ایده های قشنگی می شه ازش گرفت سپاس گذارم پایدار باشید

یک نظر دهید