بهترین ایده ها برای ساخت کاردستی با وسایل دور ریختنی

22

همه ما توی خونه وسایل زیادی داریم که دیگه قابل استفاده نیستن و باید اونها رو دور ریخت اما با ساخت کاردستی با وسایل دور ریختی میشه از اونها بهترین استفاده رو برد و وسایل جدید و کاربردی درست کرد. پس امروز با ساخت این کاردستی زیبا و متفاوت و البته پرکاربرد همراهم باشید مطمئنم خوشتون میاد.

ساخت کاردستی با وسایل دور ریختنی:

همینطور که گفتم امروز با آموزش ساخت کاردستی با وسایل دور ریختنی در خدمت شما دوستهای خوبم هستم و سعی دارم بهتون یاد بدم که به جای دور ریختن روزنامه باطله از اونها بهترین استفاده رو ببرید و یه کاردستی خیلی ناز درست کنید. برای ساخت این کاردستی شما به مقداری کاغذ باطله و یا روزنامه و همینطور چند متر سیم نازک احتیاج دارین. برای شروع کار روزنامه ها لول کنید و انتهای اونو چسب بزنید.

کاردستی

در مرحله بعد داخل هر لول روزنامه یک سیم قرار بدید تا خاصیت خم شدن و فرم گرفتن پیدا کنه.

کاردستی

کاردستی

خب بعد از اینکه کارتون تمام شد و همه سیم ها داخل روزنامه ها قرار دادی وقتشه که شروع به بافت کنید. از اونجایی که قرار کاردستی ما شبیه به ظروف حصیری شه بافت اون هم مشابه بافت های حصیریه و شما با کمی دقت به مراحل انجام بافت میتونید اونو به راحتی انجام بدید.

کاردستی

کاردستی

کاردستی

کاردستی

کاردستی

کاردستی

بعد از اینکه بافت تمام شد مرحله آخر رو به شکل زیر انجام بدید تا کار زیباتر و محکم تر شه.

کاردستی

اینم نمونه کامل شده کاردستی ما که شما میتونید بعد از اتمام کار روی اونو به دلخواه تون رنگ بزنید تا جذاب تر شه.

کاردستی

واسه ظروف و سبد هایی که بزرگتر هستن از سیم های بلندتر استفاده کنید و اونها رو به شکل زیر اماده کنید.

کاردستی

کاردستی

خب دوستهای گلم این چند مدل دیگه از انواع کاردستی با وسایل دور ریختنی که با همین روش ساخته شده، فقط یادتون نره که بعد از آماده شدن کار حتما روی اونو به رنگ دلخواه و مورد نیازتون اسپری کنید.

کاردستی

کاردستی

کاردستی

کاردستی

کاردستی

امیدوارم از ساخت کاردستی با وسایل دور ریختنی خوشتون اومده باشه و حتما اونو توی خونه درست کنید. راستی دوستهای خوبم برای دیدن یه عالمه کاردستی قشنگ و آشنایی با نحوه ساختشون حتما سری به کاردستی بزنید. لحظه هاتون خوش

اشتراک گذاری

۲۲ دیدگاه

    • سلام دوست خوبم. میتونی به مطالب دیگه سایت هنر در خانه مراجعه کنی و با مدل های بیشتر و آموزش های متنوع آشنا شی.

یک نظر دهید